TÜRKİYE’DE ALANINDA İLK VE TEK OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYAN “KALİTE VE STRATEJİ YÖNETİMİ DERGİSİ” YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Trakya Üniversitesinde yeni bir akademik dergi daha yayın hayatına başladı. Dergicilikte marka olma hedefiyle yola çıkan ve 17 akademik dergisiyle dikkat çeken Trakya Üniversitesinin 18. akademik dergisi “Kalite ve Strateji Yönetimi Dergisi” oldu.

Kalite ve strateji alanında yazılmış olan özgün, alanına katkı sağlayacak, bilimsel yöntemlere uygun çalışmaları yayınlamayı amaçlayan Kalite ve Strateji Yönetimi Dergisi, alan ile ilgilenen tüm araştırmacılara bilgi kaynağı olmayı hedeflemektedir. Kalite ve strateji yönetimine ilişkin tüm alanlarda hazırlanmış çalışmaların kabul edildiği derginin her sayısında, en az bir makalede, üniversitelerde kalite ve strateji çalışmaları ile örnek uygulamalara yer verilecektir.

Türkiye’deki bu kapsamda ortaya çıkarılan ilk ve tek dergi olma özelliği ile dikkat çeken “Kalite ve Strateji Yönetimi Dergisi”nin danışma kurulunda, YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ın yanı sıra yurt içinden ve yurt dışından alanında yetkin akademisyenler yer almaktadır.

Kalite ve Strateji Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan ve Temmuz 2021’de yayın hayatına başlayan uluslararası hakemli “Kalite ve Strateji Yönetimi Dergisi” Ocak ve Temmuz olmak üzere yılda iki kez yayınlanacaktır. Trakya Üniversitesi Kalite ve Strateji Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi adına Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş’ın sahipliğinde yayınlanan derginin baş editörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Serol Karalar,  editörlüğünü ise Dr. Öğr. Üyesi Işıl Usta Kara yürütmektedir.

Hem basılı hem de e-dergi olarak yayınlanacak olan “Kalite ve Strateji Yönetimi Dergisi”nin internet adresine https://ksydergi.trakya.edu.tr/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu içerik 30 Temmuz 2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 450 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN YENİ DERGİSİ “KAPU/TRAKYA MİMARLIK VE TASARIM DERGİSİ” YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

Dergicilikte marka olma hedefiyle çalışmalarına devam eden, akademik yayıncılıkta kalitenin çıtasını her geçen gün yukarıya taşıyan Trakya Üniversitesi’nde yeni bir bilimsel dergi daha yayınlanmaya hazırlanıyor. Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi bünyesinde çıkarılacak “KAPU/Trakya Mimarlık ve Tasarım Dergisi” uluslararası hakemli dergi olarak 2021 yılı içerisinde yayın hayatına başlayacak..

YENİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ YENİ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞTI

Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, bu yıl eğitim öğretim hayatına başlayan öğrencileri için çevrim içi olarak uyum programı düzenledi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Trakya Üniversitesi tanıtım filminin izlenmesinin ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Dekan Prof. Dr. Sedat Üstündağ ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldı..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ RADYOSU RADYO GÜNEBAKAN 1 YAŞINDA

Trakya Üniversitesi Radyosu Radyo Günebakan, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımıyla birinci yaş gününü kutladı. Bir hayalle ortaya çıkan ve zorlu yolculuklardan sonra Ağustos 2020’de test yayınlarına, Eylül ayında ise 106.2 Mhz frekansından karasal yayına başlayan Radyo Günebakan, kısa süre içerisinde büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı. Müziğe olduğu kadar söze de yer verilen..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİNE SANATLA VEDA

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 2020-2021 Akademik Yılı mezunlarını Karaağaç Yerleşkesi’nde düzenledikleri sanat dolu bir törenle uğurladı. Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde diploma almaya hak kazanan öğrenciler için mezuniyet sergisi ve töreni düzenledi. Grafik Tasarımı, Heykel ve Resim bölümlerinden mezun olan öğre..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

21
Eyl
KONFERANS: ANTİK ÇAĞ’DA THRAKİA, THRAKLAR, THRAK KRAL SİKKELERİ

2021 yılı içinde, Trakya’da Arkeoloji başlığı altında düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Online Söyleşiler’ hız kesemden devam ediyor. Konusunda uzman akademisyenlerin konuk olduğu Trakya’da Arkeoloji konferans serisinin 4. konuğu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden Nümizmat Prof. Dr. Oya Yağız olacak. 21 Eylül Salı saat 19.00’da gerçekleştirilecek “Antik Çağ’da Thrak..