TRAKYA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK MERKEZİ


TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK MERKEZİ

Trakya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, Trakya Üniversitesi öğrencilerine rehberlik ve psikolojik danışmanlık desteği sağlamak amacıyla 19 Kasım 2013 tarihinde "Balkan Yerleşkesi Menza Binasında" çalışmalarına başlamıştır.

Üniversite ve kampüs hayatı eğlenceli aynı zamanda zorlayıcı bir ortamı da beraberinde getirmektedir. Yeni sosyal çevre, yeni ilişkiler, yeni sosyal becerilerin geliştirilmesini gerektirirken, akademik performansla ilgili beklentilerin de yüksek olması üniversite hayatını daha da zorlaştırabilmektedir.

Trakya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi öğrencilerimizin üniversite hayatının getirdiği zorluklarla baş etmesini, bilgi ve becerilerini geliştirerek üniversite ve kampüs hayatını en verimli şekilde tamamlamasını sağlamayı hedeflemektedir. Öğrenciler, üniversite hayatının getirdiği zorluklarla baş etmek için bireysel yardım alarak birebir, eğitim ve grup çalışmalarına katılarak grupla baş etme yöntemlerini, bilgi ve becerilerini geliştirebilir, destekleyici bir ortamda sorunlarını ve kişisel problemlerini çözebilirler.

Randevu almak için arayabilirsiniz.

e-mail :   huseyinkacin@trakya.edu.tr
Telefon : 0 555 326 22 91
Resim

Bu içerik 19 Kasım 2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 11998 kez okundu.
Yükleniyor...