TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KEŞAN YUSUF ÇAPRAZ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU’NDA MEZUNİYET COŞKUSU

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, 8 Mayıs 2018 tarihinde, yüksekokul bahçesinde gerçekleştirildi. Törene Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Yüksekokul Müdür V. Doç. Dr. Adil Oğuzhan, Keşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Kök, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Kadir Mutaf ile Murat Yaşar Arıkan, Keşan Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Törende öğrenciler adına okul birincisi Berkay Çavuşoğlu bir konuşma gerçekleştirdi.

Yüksekokul Müdür V. Doç. Dr. Adil Oğuzhan konuşmasında “Okulumuzun 1.600 öğrencisinden bu dönem; İşletme Bilgi Yönetimi, Gümrük İşletme, Uluslararası Ticaret, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri ile Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinden, 261 öğrencimizin mezuniyet töreni için bir aradayız. Değerli öğrenciler; yaşamımızın en güzel ve heyecanlı günlerini Keşan’da geçirdiniz. Üniversitemizde aldığınız eğitimle, bundan sonraki hayatınızda ihtiyaç duyacağınız bilgileri burada edindiniz. Size emek veren ailelerinizden ve öğretim elemanlarımızdan aldığınız bilgi ve görgüyü harmanlayarak geleceğe artık hazırsınız. Burada sizler, öğrenmeyi öğrendiniz. Bundan sonra da öğrenmeye devam edeceksiniz. Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda, bilimi ve bilgiyi kendinize rehber ederek, Türkiye Cumhuriyeti’nin temeline sağlam bir ‘taş’ koyacaksınız. İyi birer vatandaş olacağınıza inancımla, kendim ve yüksekokulumuzun akademik ve idari kadrosu adına sizlere başarı ve mutluluklar diliyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.” diyerek öğrencilere ve öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan, Keşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Süleyman Kök tarafından dereceye giren öğrencilere plaketleri verildi. Daha sonra okul birincisi Berkay Çavuşoğlu ve Yüksekokul Müdür V. Doç. Dr. Adil Oğuzhan yaş kütüğüne plaka çaktı. Tören, mezun öğrencilere belgelerinin verilmesi, meslek andının okunması ve kep atılmasının ardından sona erdi.

Bu içerik 11 Mayıs 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 822 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “KALİTE İÇ DEĞERLENDİRME PROGRAMI” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI…

Trakya Üniversitesi’nde, eğitim ve yönetimde kalite çalışmaları kapsamında bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi Kalite ve Strateji Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, Yükseköğretimde Kalite Güvencesi Yönetmeliği’ne göre “Kurumsal İç Değerlendirme Raporu” hazırlanması konusunda, tüm akademik birimlerin dekan ve müdürleri; fakülte..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE ELEKTRONİK KIYAFET TASARIMI ATÖLYESİ SERGİSİ

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojilerinden Arş. Gör. Dr. Ali Battal koordinatörlüğünde yürütülen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2018-I Özel Çağrı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklenen “Elektronik Kıyafet Tasarım Atölyesi” tamamlandı. Toplamda 15 saat süren atölye boyunca çocuklar giyilebilir elektronik kıyafet t..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, BATI TRAKYALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI…

Batı Trakya'da Rodop İline bağlı Yassıköy'den, Türk okullarında lise öğrenimi gören 45 kişilik öğrenci grubu, Trakya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Yassıköy Belediyesi Azınlık Kültür Derneği’nin katkılarıyla Edirne ve Trakya Üniversitesi’ne gelen Batı Trakyalı soydaş öğrenciler için Trakya Üniversitesi’nde özel bir program düzenlendi. Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nd..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI VE GENEL SEKRETERİ PROF. DR. CEVDET KILIÇ’TAN KÜÇÜKÇEKMECE’DE ÖĞRETMENLERE SEMİNER…

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Eylem Planı Aralık ayı programına konuşmacı olarak katılan Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Genel Sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç, İstanbul TOKİ Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonu’nda, “Eğitim Felsefesi, Öğretmenlik, Öğretmenlik Meslek Etiği, Öğretmenliğin Misyon..