“OKULLAR HAYAT OLSUN” PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Üniversitemiz ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan ilgili protokol kapsamında Proje Yönetim Kurulu Üyeleri, Eğitim Fakültesi Toplantı Salonu’nda 22 Mayıs 2013 tarihinde yapıldı.

Toplantıya Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin SARIOĞLU Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İhsan ÖBEK, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim SEZGİN, Eğitim Fakültesi Dekan yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Tuncay ÖZTÜRK, Yrd. Doç. Dr. Murat ÇELTEK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇAKIRLAR, TUZEM Müdürü Yrd.Doç. Dr. Tarık YERLİKAYA, Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih İNCE ve Hüseyin Hüsnü tekışık Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mesut TURAN  katıldı.

Bu içerik 22 Mayıs 2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 1817 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

MAKEDONYA ÜLKE TANITIM GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığının desteği ile Trakya Üniversitesi ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Makedonya Ülke Tanıtım Günü etkinliği 16 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat ..

EDİRNE VE İLÇELERİ RESİMLERLE ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Trakya Üniversitesi kültür hizmetleri kapsamında kente olan desteğini yeni bir proje ile sürdürüyor. Proje dâhilinde Edirne’nin 9 ilçesi 9 farklı akademisyen gözünden “Edirne Görünümleri” isimli sergi ile tuallere taşındı.  Tarihi ve kültürel varlıkların birikimi ile Ülkemizin önemli kentleri arasında yer alan Edirne’ye bir de sanatçıların gözünden bakı..