ÖĞRETİM ÜYEMİZ DOÇ. DR. YALÇIN KAYA YAĞLI TOHUMLAR VE AYÇİÇEĞİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Doç. Dr. Yalçın Kaya, Bereket TV’nin konuğu oldu

Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksek Okulu öğretim üyelerimizden Doç Dr Yalçın KAYA; Merkezi Fransa Paris’te bulunan Uluslararası Ayçiçeği Derneği Başkanı olması sebebiyle 15 Ocak 2014 tarihinde Bereket TV’de Malik Kambur’un sunduğu Uzman Görüşü programına katılarak ülkemizde ve dünyada yağlı tohumların ve ayçiçeğinin durumu ile ilgili bilgi verdi.

Doç. Dr. Yalçın Kaya, Türkiye Ziraat Mühendisleri Sempozyumuna Davetli Konuşmacı Olarak Katıldı

Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksek Okulu öğretim üyelerimizden Doç. Dr. Yalçın KAYA; TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası tarafından 16 Ocak 2014 tarihinde Ankara’da düzenlenen “Stratejik Tarım Alanlarımız: Fırsatlar ve Tehditler” sempozyumuna katılarak davetli konuşmacı olarak yağlı tohumlar ile ilgili bilgi verdi.

 

Bu içerik 27 Ocak 2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 2820 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ve ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ’NİN 2+2 ORTAK LİSANS PROGRAMI MİMARLIK BÖLÜMÜ YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Türkiye’nin Balkanlara en çok hizmet veren eğitim kurumu Trakya Üniversitesi, bölge üniversiteleri ile olan iş birliğini ortak lisans programları ile daha da güçlendirerek, öğrencilere iki ayrı ülkede, uluslararası standartlarda bir eğitim olanağı sağlıyor. Kuzey Makedonya’daki Uluslararası Balkan Üniversitesi ile “Uluslararası Ortak Lisans Programı” (UOLP) çerçevesinde açılan Mimar..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. SADİ UZUNOĞLU’NDAN, COVID-19 SONRASI EKONOMİ DEĞERLENDİRMESİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sağlığımızı etkilediği gibi aynı zamanda ülke ekonomilerine de ağır darbeler vurdu. Üretim ve ticaretin durma noktasına geldiği dünyamızda normalleşme süreçleriyle birlikte ekonomideki tehlike ve fırsatları, Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu değerlendi..

YENİ YÖK BAŞKANI PROF. DR. YEKTA SARAÇ, TRAKYA ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ REKTÖRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Türkiye’nin en güçlü üniversite birliklerinden biri olan, Trakya Üniversitesi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nden oluşan Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) rektörleri ile dijital ortamda bir araya geldi. YÖK Baş..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DR. ÖĞR. ÜYESİ ERDEM DEMİRÖZ’E, TÜRKİYE TEKNOLOJİ TAKIMI’NDAN ÖDÜL

T.C. Cumhurbaşkanlığı’nın, ilk 100 günlük icraat programı çerçevesinde, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın işbirliğiyle 81 ilde 100 Deneyap Teknoloji Atölyesi kurulması ile ilgili çalışmalarla birlikte, tüm öğrencilerin eğitimlerine destek verilmesi amacıyla başlatılan “Online Deneyap Atölyeleri Projesi&rdq..