EDİRNE SULTAN 1. MURAT DEVLET HASTANESİ GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIMEVİ 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞVURULARI HAKKINDA…

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,
Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Gündüz Çocuk Bakımevi, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı kayıtları devam etmekte olup başvuru formu ekte yer almaktadır.
Gündüz Çocuk Bakımevine, Trakya Üniversitesi mensuplarının, 30 Eylül 2020 tarihi itibariyle 36 ayını doldurmuş çocukları kayıt yaptırabilecektir.
 
Başvuru formlarının, 14 Ağustos 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar, Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Gündüz Çocuk Bakım Evi’ne teslim edilmesi gerekmektedir. 
Bilgilerinize sunar kolaylıklar dileriz. 
--------
Okul İletişim Numaraları
0544 732 12 90
0284 214 55 10 (2030 / 2031)
Bu içerik 23 Haziran 2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 1035 kez okundu.

1-BAŞVURU FORMU.docx
(16.65 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDE ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BAŞVURULARI YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR…

Trakya Üniversitesinde 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı uluslararası öğrenci başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Uluslararası üniversite olma hedefine emin adımlarla ilerleyen ve Balkanlar başta olmak üzere dünyanın 64 farklı ülkesinden 4.400 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan Trakya Üniversitesi, Covid-19 önlemleri kapsamında “Evden Başvuru” formatında gerçekleştirdiği uluslararası öğre..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ UZUNKÖPRÜ MYO ONLİNE MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLEDİ...

Trakya Üniversitesi bünyesinde Covid-19 pandemisi nedeniyle elektronik ortama taşınan etkinlik ve eğitimlere mezuniyetler de eklendi. Uzunköprü Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen sanal mezuniyet töreninde öğrencilerin biraz buruk ama yine de gururlu oldukları yüzlerinden okundu. Her öğrencinin hayalini kurduğu, ailelerin de büyük gurur ve mutlulukla katıldığı mezuniyet törenlerini, pandemi nedeniyle fiziki ortamda..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİMİ, YÖKAK İZLEME PROGRAMI TOPLANTISI’NA KATILDI

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile birlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Prof. Dr. Murat Yurtcan ve Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından düzenlenen “İzleme Programı Toplantısı”na katıldı. YÖKAK, 30 Haziran-2 Temmuz 2020 tarihleri arasında, 2020 yılında İzleme Programı’na dâhil edilen 59 üniversitenin Rektör ve Rektö..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDE İLK ONLİNE DOÇENTLİK SINAVI DÜZENLENDİ

Trakya Üniversitesi, Covid-19 salgını sonrası eğitimde hız kazanan dijitalleşme süreciyle birlikte farklı uygulamalarını elektronik ortama taşımaya devam ediyor. Trakya Üniversitesi Doçentlik E-Sözlü Sınavı Uygulama Usul ve Esasları Yönergesi çerçevesinde gerçekleştirilen ilk online sınavda, İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Hadis Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdullah Taha İmamoğ..