2018-2019 YURTDIŞINDAN ÖĞRENCİ KABULÜ SONUÇLARI

Trakya Üniversitesi 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü Sonuçları Açıklanmıştır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Kabul Edilecek Öğrenci Olarak Yerleşen Asil Aday Listesi İçin Tıklayınız

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü 1.Yedek Aday Listesi İçin Tıklayınız yedek adaylar arasından kayıt hakkı kazananların listesi 14 Temmuz 2018 tarihinde resmi web sayfamızdan yayımlanacaktır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü 2.Yedek Aday Listesi İçin 
Tıklayınız yedek adaylar arasından kayıt hakkı kazananların listesi 20 Temmuz 2018 tarihinde resmi web sayfamızdan yayımlanacaktır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınavı İle Yurtdışından Kabul Edilecek  Aday Listesi İçin
 Tıklayınız

ÖZEL YETENEK SINAV TAKVİMİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

02 Temmuz 2018 / Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi TÜ Karaağaç Yerleşkesi

Eğitim Fakültesi

03 Temmuz 2018 /  Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi TÜ Ayşekadın Yerleşkesi

Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

04 Temmuz 2018 /  Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu TÜ Balkan Yerleşkesi

Devlet Konservatuvarı

05 Temmuz 2018 / Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı TÜ Balkan Yerleşkesi

Özel Yetenek Sınavı hakkında detaylı bilgilendirme ilgili fakülte/yüksekokul tarafından kendi resmi web sayfasından yapılacaktır.


Kabul Mektupları, yerleşen adayların e-posta adreslerine gönderilecektir, kabul mektubu ulaşmayan adaylar  "Online Başvuru" sayfasından pasaport no ile kabul mektubu çıktısı alabilirler.  Kabul Mektup çıktısını almak için tıklayınız.

Asil olarak yerleşen adayların kesin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nca 09 - 13 Temmuz 2018 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde yapılacaktır. Adayların istenilen evraklarla birlikte belirtilen tarihlerde kayıt merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

1.Yedek olarak yerleşip kayıt hakkı kazananların kesin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nca 16 - 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde yapılacaktır.

2.Yedek olarak yerleşip kayıt hakkı kazananların kesin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nca 23 - 26 Temmuz 2018 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde yapılacaktır.

Kayıt Evrakları ve Önemli Bilgiler İçin tıklayınız 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Katkı Payı ve Öğrenim Ücretleri için tıklayınız

Bu içerik 29 Haziran 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 10463 kez okundu.

Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ’NDEN “SEN BUL DİYABET KOLAYLAŞSIN” YARIŞMASINDA BÜYÜK BAŞARI…

14 Kasım Dünya Diyabet Günü sebebiyle çağımızın en büyük sağlık sorunlarından biri olan diyabet konusundaki farkındalığın artırılması amacıyla Türkiye Diyabet Vakfı tarafından 5.’si düzenlenen "Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın" proje yarışmasının finalinde Trakya Üniversitesi rüzgârı esti. Günlük hayatı ve yaşam kalitesini etkileyen sağlık sorunlarından biri olan diyabette, hastaların günl&uu..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KLİNİĞİ AKREDİTE OLDU

Trakya Üniversitesi’nin, eğitimde standartların yükseltilmesi ve uluslararası kalitenin yakalanması amacıyla başlattığı akreditasyon süreçlerine bir destek de Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nden geldi. Daha önce Fen Fakültesi Biyoloji ve Kimya bölümleri ve Tıp Fakültesi’nin akredite olmasıyla başlayan süreçte, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, çatı dernek olan Türk Ortopedi ve Travmatoloji B..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ “ETKİLİ YÖNETİM İÇİN İÇ KONTROL VE RİSK YÖNETİMİ SİSTEMLERİ” EĞİTİMİ İLE KURUMSAL YAPISINI GÜÇLENDİRİYOR

Trakya Üniversitesi, eğitim ve yönetimde kapsamlı ve çok yönlü gerçekleştirdiği kalite çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Üniversitenin akademik ve idari çalışanlarını bir araya getiren “Güncel Gelişmeler Işığında Üniversitelerde Etkili Yönetim İçin İç Kontrol ve Risk Yönetimi Sistemleri” konulu eğitim, Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Tr..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, bünyesinde barındırdığı ve Türkiye’de tek olma özelliğini taşıyan “Balkan Dilleri ve Edebiyatları Bölümü” ile birlikte “Mütercim Tercümanlık Bölümü” öğretim üyelerinin çalışmalarıyla, hem Türkçe’ye hem de akademik dünyaya yeni eserler kazandırdı. Daha önce Milli Eğitim Bakanlığı’nın seç..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

19
Kas
İNTERAKTİF “MS FORUM” TOPLANTISI, TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE EDİRNE’DE…

Sağlık çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen ve interaktif bir şekilde izlenebilen “MS Forum” toplantılarının 4’üncüsü, 19 Kasım 2018 tarihinde, Edirne'de, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Multiple Skleroz Polikliniği’nin sorumlusu Doç. Dr. Sibel Güler'in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. İnternet üzerinden izleme ve sunum takibi o..

22
Kas
ULUSLARARASI SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM GELİŞTİRME VE ÇEVRE KORUMA KONFERANSI

Değerli Akademisyenler,Trakya Üniversitesi Vakfı önderliğinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Kırklareli Milli Parklar Şube Müdürlüğü ve Bulgaristan’dan Vishegrad Turist Derneği (Tourist Association “Vishegrad”) ile Yerel ve Bölgesel Kalkınma İçin Girişimler Derneği (Association Initiatives for local and regional development) iş birliğinde “Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Geliştirme ve Çe..