2018-2019 YURTDIŞINDAN ÖĞRENCİ KABULÜ SONUÇLARI

Trakya Üniversitesi 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü Sonuçları Açıklanmıştır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Kabul Edilecek Öğrenci Olarak Yerleşen Asil Aday Listesi İçin Tıklayınız

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü 1.Yedek Aday Listesi İçin Tıklayınız yedek adaylar arasından kayıt hakkı kazananların listesi 14 Temmuz 2018 tarihinde resmi web sayfamızdan yayımlanacaktır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü 2.Yedek Aday Listesi İçin 
Tıklayınız yedek adaylar arasından kayıt hakkı kazananların listesi 20 Temmuz 2018 tarihinde resmi web sayfamızdan yayımlanacaktır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınavı İle Yurtdışından Kabul Edilecek  Aday Listesi İçin
 Tıklayınız

ÖZEL YETENEK SINAV TAKVİMİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

02 Temmuz 2018 / Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi TÜ Karaağaç Yerleşkesi

Eğitim Fakültesi

03 Temmuz 2018 /  Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi TÜ Ayşekadın Yerleşkesi

Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

04 Temmuz 2018 /  Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu TÜ Balkan Yerleşkesi

Devlet Konservatuvarı

05 Temmuz 2018 / Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı TÜ Balkan Yerleşkesi

Özel Yetenek Sınavı hakkında detaylı bilgilendirme ilgili fakülte/yüksekokul tarafından kendi resmi web sayfasından yapılacaktır.


Kabul Mektupları, yerleşen adayların e-posta adreslerine gönderilecektir, kabul mektubu ulaşmayan adaylar  "Online Başvuru" sayfasından pasaport no ile kabul mektubu çıktısı alabilirler.  Kabul Mektup çıktısını almak için tıklayınız.

Asil olarak yerleşen adayların kesin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nca 09 - 13 Temmuz 2018 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde yapılacaktır. Adayların istenilen evraklarla birlikte belirtilen tarihlerde kayıt merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

1.Yedek olarak yerleşip kayıt hakkı kazananların kesin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nca 16 - 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde yapılacaktır.

2.Yedek olarak yerleşip kayıt hakkı kazananların kesin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nca 23 - 26 Temmuz 2018 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde yapılacaktır.

Kayıt Evrakları ve Önemli Bilgiler İçin tıklayınız 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Katkı Payı ve Öğrenim Ücretleri için tıklayınız

Bu içerik 29 Haziran 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 10904 kez okundu.

Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “MİRASIMIZIN İZİNDE: BALKANLAR’DA TÜRKLER” PANELİ

Trakya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ve KADEM Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’nun yanı sıra Türkiye ve Balkanlar’ın siyaset, akademi ve sivil toplum alanında önde gelen isimlerinin katılımıyla, Trakya Üniversitesi ve KADEm Tekirdağ Temsilciliği iş birliğinde gerçekleştirilen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” ka..

BALKAN TÜRK KADINLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞTU...

“Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla Edirne’de gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, 16 Şubat 2019’da Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde, Edirne’de gerçek..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ve KADEM TEKİRDAĞ TEMSİLCİLİĞİ’NDEN “MİRASIMIZIN İZİNDE: 1. BALKAN-TÜRK KADIN ÇALIŞTAYI”

Trakya Üniversitesi, KADEM Tekirdağ Temsilciliği’nin iş birliği ile hayata geçirilen ve Balkanlar’daki soydaş kadınların sorunlarına çözüm önerileri sunulması amaçlanan “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlikte, TBMM Başkanveki..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDEN SOSYAL ÇOCUK AKADEMİSİ…

Trakya Üniversitesi’nin Gönül Elçileri-Geleceğim Sensin projesi kapsamında, Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda müzik eğitimi almaya devam eden ve kısa bir süre önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir konser veren Edirneli ilk ve ortaokul öğrencileri, Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen “Sosyal Çocuk Akademisi” kapsamındaki “gastronomi” ve “mimarlık&rd..