Değerli Öğrencilerimiz,

Trakya Üniversitesi olarak eğitiminizin yanında kariyer gelişiminize destek vermek ve farklı kariyer imkânlarına erişiminizi kolaylaştırmayı önemsiyoruz.

Bu doğrultuda T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı’nın desteği ile Üniversite Kariyer Merkezimiz iş/staj ilanları ve kariyer etkinliklerinden haberdar olup kolayca başvurabileceğiniz ve profesyonel kariyer danışmanlığı alabileceğiniz çevrim içi platform olan “Yetenek Kapısı”nı hizmetinize sunmuştur.

Öğrenciliğiniz ve hatta mezun olduktan sonra da sizlere sunduğumuz kariyer fırsatlarından faydalanabilmeniz için https://www.yetenekkapisi.org/login adresi üzerinden sisteme kayıt olmanızı öneriyoruz.

Yetenek Kapısı Platformu(https://www.yetenekkapisi.org/) T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hazırlanan;

- Ülkemizdeki tüm üniversite öğrencileri ile üniversite mezunlarının üye olabildiği

- Kamu ve özel sektör tarafından yayınlanan iş ve staj ilanları, etkinlik, kariyer danışmanlığı ve eğitimler gibi birçok kariyer fırsatları içeren

- Yetenek Her Yerde Kariyer Fuarları, Ulusal Staj Programı, YTNK TV, Söz Yetenekte ve Kariyer Planlama Dersi gibi büyük ulusal kariyer projelerinden faydalanması sağlayan,

- Ülkemizde tüm üniversite Kariyer Merkezlerinin kullandığı büyük bir kariyer platformudur.

Yetenek Kapısı ile ilgili detaylı bilgi almak için ekteki dokümanı inceleyebilir ve Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezini veya Merkez web sayfasını (https://kariyer.trakya.edu.tr) ve Merkez sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi Sosyal Medya hesaplarını takip ederek kariyer fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Facebook / Instagram / Twitter / Linkedin : @kariyertrakya


Bu içerik 07.09.2022 tarihinde yayınlandı ve toplam 523 kez okundu.

Dosyalar

yek-brosur.pdf