REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU VE REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. OSMAN NURİ HATİPOĞLU’NDAN, CUMHURBAŞKANLIĞI İDARİ İŞLER BAŞKANI DR. METİN KIRATLI’YA ZİYARET

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı’yı makamında ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı’ya Trakya Üniversitesi hakkında bilgi vererek, üniversitenin fiziki ve akademik gelişimi ile ilgili bilgi aktardı. Ziyarette ayrıca Trakya Üniversitesinin geleceğe yönelik projeleri hakkında da bilgi veren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı ile fikir alışverişinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Dr. Metin Kıratlı, Trakya Üniversitesinin bölgede etkin bir rol oynadığını ve önemli çalışmalara imza attığını ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu içerik 25.08.2023 tarihinde yayınlandı ve toplam 1092 kez okundu.