REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU VE REKTÖR YARDIMCISI OSMAN NURİ HATİPOĞLU’NDAN, GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI DR. ENES EMİNOĞLU’NA ZİYARET

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, göreve yeni atanan Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulunarak Trakya Üniversitesi hakkında bilgi verdi. Ziyarette ayrıca Trakya Üniversitesindeki öğrenci faaliyetleri, sportif etkinlikler ve gençlik hizmetleri konusunda Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Trakya Üniversitesinin ortak yapabileceği projeler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Trakya Üniversitesinin önemli sportif başarılara imza attığını ve birçok milli sporcuyu yetiştirdiğini vurgulayarak nazik ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu’na teşekkür etti.

Bu içerik 15.08.2023 tarihinde yayınlandı ve toplam 688 kez okundu.