KEŞAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NECMİ KAYMAZ VE BAŞKAN YARDIMCISI MURAT ORHUN’DAN REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU’NA ZİYARET

Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Orhun, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.

Başkan Necmi Kaymaz ve Başkan Yardımcısı Murat Orhun, Cumhuriyetimizin 100. yılı, Keşan Ticaret Borsasının 70. kuruluş yıl dönümü olması münasebetiyle Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na ziyarette bulunarak, faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Necmi Kaymaz ve Başkan Yardımcısı Murat Orhun’a teşekkür ederek “Keşan Ticaret Borsası ile bu zamana kadar önemli iş birlikleri gerçekleştirdik. Bundan sonra da iş birliği içerisinde çalışmaya, Edirne’ye ve Keşan’a her anlamda fayda sağlayacak projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretin ardından Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Başkan Necmi Kaymaz’ın makam aracı olan Türkiye'nin gururu yerli ve milli otomobili TOGG'u, Balkan Yerleşkesi içerisinde kullanarak test sürüşü gerçekleştirdi.

Bu içerik 25.09.2023 tarihinde yayınlandı ve toplam 273 kez okundu.