UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

Trakya Kalkınma Ajansı, KOSGEB ve Üniversitemiz işbirliğinde Akademik personele ilişkin düzenlenecek "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi  7-10 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Daha önce katılımcı olma talebini ileten akademik personelimizin isim listesi ve eğitim yerleri ekte sunulmuştur.

Not: Önceden talep etmemiş ancak eğitime katılmak isteyen Akademik personelimiz de eğitimlere iştirak edebilir. Her bir salon için maksimum 30 kişi sınırı vardır. 

Eğitim Yeri: Balkan Kongre Merkezi B-5-6-7 numaralı salonlar

Eğitim Tarihleri: 7/10 Kasım 2017 

Eğitim Saatleri: 9.30-17.30 

 

İletişim:

Doç. Dr. Ayhan AYTAC

Trakya Üniversitesi İ.İ.B.F.

İktisat Bölümü Öğretim Üyesi

Havsa MYO Müdürü

 aaytac@trakya.edu.tr

ayhanaytac@yahoo.com

Bu içerik 03 Kasım 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 537 kez okundu.

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ KATILIMCI LİSTESİ.pdf
(402.94 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

MAKEDONYA ÜLKE TANITIM GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığının desteği ile Trakya Üniversitesi ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Makedonya Ülke Tanıtım Günü etkinliği 16 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat ..

EDİRNE VE İLÇELERİ RESİMLERLE ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Trakya Üniversitesi kültür hizmetleri kapsamında kente olan desteğini yeni bir proje ile sürdürüyor. Proje dâhilinde Edirne’nin 9 ilçesi 9 farklı akademisyen gözünden “Edirne Görünümleri” isimli sergi ile tuallere taşındı.  Tarihi ve kültürel varlıkların birikimi ile Ülkemizin önemli kentleri arasında yer alan Edirne’ye bir de sanatçıların gözünden bakı..