ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARI VE ETİK KODLAR KAPSAMINDA BAĞIMSIZ DENETİMDE TÜRKİYE’NİN DURUMU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen ve öğrenci toplulukları ile çeşitli kurumların yer aldığı “Uluslararası Kalite Standartları Ve Etik Kodlar Kapsamında Bağımsız Denetimde Türkiye’nin Durumu” adlı toplantı 01 Aralık 2017 tarihinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsmail Hakkı İnan Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Gençler, çeşitli kurum ve kuruluşlar ile akademisyen ve öğrenciler katıldı.

Toplantı açılışında konuşan Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Gençler, “Etkinliğin öğrencilerimize bilgi alışverişinde bulunulması hususunda katkı sağlayacağını umarım.” dedi.

Toplantı, Kamu Denetçiliği Kurumu İnceleme Dairesi Başkanı Mehmet Şirin’in konuşması ve sunumuyla devam etmiştir.

Bu içerik 01 Aralık 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 584 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

MAKEDONYA ÜLKE TANITIM GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığının desteği ile Trakya Üniversitesi ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Makedonya Ülke Tanıtım Günü etkinliği 16 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat ..

EDİRNE VE İLÇELERİ RESİMLERLE ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Trakya Üniversitesi kültür hizmetleri kapsamında kente olan desteğini yeni bir proje ile sürdürüyor. Proje dâhilinde Edirne’nin 9 ilçesi 9 farklı akademisyen gözünden “Edirne Görünümleri” isimli sergi ile tuallere taşındı.  Tarihi ve kültürel varlıkların birikimi ile Ülkemizin önemli kentleri arasında yer alan Edirne’ye bir de sanatçıların gözünden bakı..