ÖĞRETİM ÜYELERİMİZDEN YENİ KİTAP

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Agâh Sinan Ünsar’ın editörlüğünü yaptığı  “Genel İşletme” kitabı yayımlandı.

Bölüm Yazarları:

Prof. Dr. Agâh Sinan ÜNSAR

Doç. Dr. Süleyman Gökhan GÜNAY

Doç. Dr. M. Engin Sanal

Doç. Dr. Güney ÇETİN GÜRKAN

Doç.Dr.Sebahattin YILDIZ

Yrd.Doç.Dr. Seyhan Bilir Güler

Yrd.Doç.Dr.İlknur TAŞTAN BOZ

Yrd.Doç.Dr.Onur ÇETİN

Yrd. Doç.Dr. İlknur ESKİN

Öğr. Gör. Dr. Betül BALKAN AKAN

Ar.Gör.Dr.Serol KARALAR

Arş.Gör. Dr. Işıl Usta

Öğr. Gör. Hakan GÖKGÖZ

Öğr. Gör. Feyza Çağla ORAN

Öğr. Gör. Fatma YILMAZ

Öğr. Gör. Eda Telli

Semih KOÇMAR

Derya Dinçer

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

MAKEDONYA ÜLKE TANITIM GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığının desteği ile Trakya Üniversitesi ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Makedonya Ülke Tanıtım Günü etkinliği 16 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat ..

EDİRNE VE İLÇELERİ RESİMLERLE ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Trakya Üniversitesi kültür hizmetleri kapsamında kente olan desteğini yeni bir proje ile sürdürüyor. Proje dâhilinde Edirne’nin 9 ilçesi 9 farklı akademisyen gözünden “Edirne Görünümleri” isimli sergi ile tuallere taşındı.  Tarihi ve kültürel varlıkların birikimi ile Ülkemizin önemli kentleri arasında yer alan Edirne’ye bir de sanatçıların gözünden bakı..