ÜNİVERSİTEMİZ EDİRNE SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDAN KONFERANSLAR DİZİSİ

Üniversitemiz Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun düzenlediği “Kariyer ve Sektör Buluşmaları” etkinliği kapsamında 06-07 Kasım tarihlerinde Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü ile Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Üniversitemiz Turizm ve Otelcilik Uygulama Merkezi’nde konferanslar gerçekleştirildi. Kariyer ve Sektör Buluşmaları etkinliği kapsamında gerçekleştirilen konferanslara Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman OCAK, Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Genel Sağlık Sigortası Şefi Ferhat Sertkaya konuşmacı olarak katıldılar.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak’ın katıldığı konferansta öğrenciler mevzuat ve gümrük işlemleri hakkında bilgilendirildi ve öğrencilere mesleki rehberlik hizmeti verildi.

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Genel Sağlık Sigortası Şefi Ferhat Sertkaya’nın konuşmacı olarak katıldıkları konferansta ‘’Genel Sağlık Sigortası Uygulamaları’’ hakkında öğrencilere bilgiler verildi.

Edirne Hilly Otel Genel Müdürü Mustafa Gökgöz Sektörel Bazda İletişim Kurma konusunda 02 Kasım 2017 tarihinde konferans verdi. Yüksekokulumuz Uygulama Merkezinde öğrencilerle bir araya gelen Mustafa Gökgöz yabancı dil eğitiminin önemini vurgulayarak öğrencilerin kişisel donanımlarını arttırmalarının ve yurt dışı bir deneyimin kariyerlerini geliştirmede etkili olabileceğini söyledi.

Bu içerik 08 Kasım 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 662 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

2017-2018 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz 2017 – 2018 Akademik Yılı Açılış Töreni 14 Kasım 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Açılışa Vali Vekili Mustafa Karslıoğlu, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük, , Rektör Yardımcılarımız Prof..

YENİ SRİ LANKA DEMOKRATİK SOSYALİST CUMHURİYETİ VE ÇEKYA ANKARA BÜYÜKELÇİLERİ'NDEN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohiden Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile birlikte 17 Kasım 2017 tarihinde Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen “Sri Lanka- Türkiye İlişkileri” adlı konferansa katıldı. Konferansın tamamlanmasının ardından Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara B&..

YENİ SRİ LANKA VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ

“Sri Lanka ve Türkiye İlişkileri” adlı konferans Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsmail Hakkı İnan Konferans Salonu’nda 17 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Konferansa Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohıdeen Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, akademisyen ve öğrenciler katıldı.   S..

MİNİK MAKER’LAR İŞ BAŞINDA

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Minik Maker’ler İş Başında” projesi kapsamında, Edirne Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık Edirneli çocuklarla biraraya geldi..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

23
Kas
1. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ

Kongre Erken Kayıt Tarihi  5 Kasım 2017 ve öncesiKongre Geç Kayıt Tarihi    5 Kasım 2017 sonrasıBildiri/Poster Son Gönderme Tarihi  5 Kasım 2017Bildiri/Poster Değerlendirme Sonuçları   10 Kasım 2017