HAVSA MESLEK YÜKSEKOKULU 2016-2017 YILI MEZUNİYET TÖRENİ

Üniversitemiz Havsa Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni 03 Haziran 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Havsa MYO Müdürü Doç. Dr. Ayhan Aytaç, akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Üniversitemiz tanıtım filmi izlendi. Filmin ardından okul birincisi Nilay Arslan mezunlar adına bir konuşma gerçekleştirdi.
 
Havsa MYO Müdürü Doç. Dr. Ayhan Aytaç Havsa Meslek Yüksekokulu hakkında bilgi vererek başladığı konuşmasında “Yüksekokulumuz öğretim elemanları ve idari personeli bizlere emanet ettiğiniz bu gençleri ellerinden geldiğince geliştirmeye, onlara yol göstermeye çalışmışlardır. Bizlere emanet ettiğiniz bu gençlerin üzerine birer çıta daha koyarak onların geleceğe hazırlanmasında büyük adımlar attık. Değerli mezunlarımız, bundan sonraki hayatınızda gireceğiniz işlerde göstereceğiniz performans anlık olmamalı. Her zaman kendinizi yetiştirmenizi, her zaman daha ileri gitmenizi tavsiye ediyor, bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum.” dedi.
 
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu yaptığı konuşmada bugünün bir kutlama günü olduğunu ifade etti. Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu öğrencilerin bugünlere gelmelerini sağlayan velileri, meslek sahibi olmaları için bilgi ve birikimlerini aktaran hocaları tebrik etti. Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu ayrıca mezunlarımızın tatlısıyla, acısıyla uzun bir eğitim sürecini başarıyla tamamladığını belirterek mezunlarımızı tebrik etti. Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu “Diplomanız size avantaj sağlayacaktır. Ama Ülkemize daha fazla hizmet etmek istiyorsanız size üç tavsiyem olacak. Birincisi alanınızın uzmanı olmak ve fark yaratmak için mezun olduktan sonra da kendinizi geliştirin. İkincisi meslek etiğinden hiçbir zaman vazgeçmeyin. Son olarak ise öz değerlerinize sahip çıkın. Bunları yapan kişiler iş bulma sorunu yaşamazlar ve hayatlarında başarılı olurlar." tavsiyesinde bulunarak öğrencilerden hocalarıyla ve Trakya Üniversitesi ile iletişimi koparmamaları isteğinde bulundu.
 
Konuşmaların ardından mezun öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesinin ardından tören sona erdi.
Bu içerik 05 Haziran 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 749 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

2017-2018 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz 2017 – 2018 Akademik Yılı Açılış Töreni 14 Kasım 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Açılışa Vali Vekili Mustafa Karslıoğlu, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük, , Rektör Yardımcılarımız Prof..

YENİ SRİ LANKA DEMOKRATİK SOSYALİST CUMHURİYETİ VE ÇEKYA ANKARA BÜYÜKELÇİLERİ'NDEN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohiden Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile birlikte 17 Kasım 2017 tarihinde Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen “Sri Lanka- Türkiye İlişkileri” adlı konferansa katıldı. Konferansın tamamlanmasının ardından Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara B&..

YENİ SRİ LANKA VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ

“Sri Lanka ve Türkiye İlişkileri” adlı konferans Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsmail Hakkı İnan Konferans Salonu’nda 17 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Konferansa Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohıdeen Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, akademisyen ve öğrenciler katıldı.   S..

MİNİK MAKER’LAR İŞ BAŞINDA

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Minik Maker’ler İş Başında” projesi kapsamında, Edirne Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık Edirneli çocuklarla biraraya geldi..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

23
Kas
1. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ

Kongre Erken Kayıt Tarihi  5 Kasım 2017 ve öncesiKongre Geç Kayıt Tarihi    5 Kasım 2017 sonrasıBildiri/Poster Son Gönderme Tarihi  5 Kasım 2017Bildiri/Poster Değerlendirme Sonuçları   10 Kasım 2017