HAVSA MESLEK YÜKSEKOKULU 2016-2017 YILI MEZUNİYET TÖRENİ

Üniversitemiz Havsa Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni 03 Haziran 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Havsa MYO Müdürü Doç. Dr. Ayhan Aytaç, akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Üniversitemiz tanıtım filmi izlendi. Filmin ardından okul birincisi Nilay Arslan mezunlar adına bir konuşma gerçekleştirdi.
 
Havsa MYO Müdürü Doç. Dr. Ayhan Aytaç Havsa Meslek Yüksekokulu hakkında bilgi vererek başladığı konuşmasında “Yüksekokulumuz öğretim elemanları ve idari personeli bizlere emanet ettiğiniz bu gençleri ellerinden geldiğince geliştirmeye, onlara yol göstermeye çalışmışlardır. Bizlere emanet ettiğiniz bu gençlerin üzerine birer çıta daha koyarak onların geleceğe hazırlanmasında büyük adımlar attık. Değerli mezunlarımız, bundan sonraki hayatınızda gireceğiniz işlerde göstereceğiniz performans anlık olmamalı. Her zaman kendinizi yetiştirmenizi, her zaman daha ileri gitmenizi tavsiye ediyor, bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum.” dedi.
 
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu yaptığı konuşmada bugünün bir kutlama günü olduğunu ifade etti. Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu öğrencilerin bugünlere gelmelerini sağlayan velileri, meslek sahibi olmaları için bilgi ve birikimlerini aktaran hocaları tebrik etti. Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu ayrıca mezunlarımızın tatlısıyla, acısıyla uzun bir eğitim sürecini başarıyla tamamladığını belirterek mezunlarımızı tebrik etti. Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu “Diplomanız size avantaj sağlayacaktır. Ama Ülkemize daha fazla hizmet etmek istiyorsanız size üç tavsiyem olacak. Birincisi alanınızın uzmanı olmak ve fark yaratmak için mezun olduktan sonra da kendinizi geliştirin. İkincisi meslek etiğinden hiçbir zaman vazgeçmeyin. Son olarak ise öz değerlerinize sahip çıkın. Bunları yapan kişiler iş bulma sorunu yaşamazlar ve hayatlarında başarılı olurlar." tavsiyesinde bulunarak öğrencilerden hocalarıyla ve Trakya Üniversitesi ile iletişimi koparmamaları isteğinde bulundu.
 
Konuşmaların ardından mezun öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesinin ardından tören sona erdi.
Bu içerik 05 Haziran 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 646 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ TETOVA ÜNİVERSİTESİNDEN ZİYARET

Makedonya Tetova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vullnet Ameti ve Dış İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arber Çeliku ile birlikte 19 Eylül 2017 tarihinde Üniversitemizi ziyaret etti. Ziyarette Dış İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cem Uzun, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz ve Dış İlişkiler Danışmanı Prof. Dr. Hilmi İbar da katıldı. Bir sonraki toplantısı..

YENİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ORYANTASYON PROGRAMI

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesine 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında yeni kayıt olan 1. sınıf öğrencilerine yönelik oryantasyon dersi gerçekleştirildi. 18 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilen programa Dekanımız Prof.Dr. Ali Kemal Özdemir, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Özgür Er ve Yrd. Doç. Dr. Meltem Tekbaş Atay ile Fakültemiz Öğretim Üyeleri katıldı.Fakültemize yerleşen öğrencil..

YENİ REKTÖRÜMÜZ FEN VE MÜHENDİSLİK LİSANS PROGRAMLARI ZORUNLU İŞYERİ UYGULAMA EĞİTİMİ PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI’NA KATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, 20 Eylül 2017 tarihinde “Sanayinin Gelişmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”un 19. maddesinde yer alan yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde fen ve mühendislik bilimlerinde okuyan öğrencilerinin eğitimlerini uygulamalı şekilde tamamlamaları ile ilgili konuları görüşmek &uum..

YENİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTE ORYANTASYON PROGRAMI

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine bu yıl yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz için düzenlenen oryantasyon programı kapsamında Dekan Prof. Dr. Ayhan Gençler, akademik ve idari personel ile 1.sınıf öğrencilerinin katılımı ile 20 Eylül 2017 tarihinde Prof. Dr. Fehmi Yıldız Konferans Salonu’nda tanışma ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Dekan Prof. Dr. Ayhan Gençler’in öğrencilere he..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

27
Eyl
ORYANTASYON

Düzenleyen Birim: Uzunköprü Uygulamalı Bilimler YüksekokuluTarih: 27 Eylül 2017Saat: 10.30