2013 EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ-ELYD BÜYÜK ÖDÜLÜ İLKNUR KOBAŞ TEPE'YE TAKDİM EDİLDİ

Edirne Lisesi’nden Yetişenler Derneği (ELYD)’nin Genel Merkezince 2004 yılında İhdas edilen ELYD büyük ödülü; her yıl Edirne Lisesi’nden Yetişenler camiası üyeleri arasından; bilim, kültür, sanat, eğitim, spor ve benzeri alanlarda ülkemize büyük hizmetlerde bulunan kişilere takdim edilmektedir. 

Edirne Lisesi’nden Yetişenler Derneği’nin Genel Merkez Yönetim Kurulu, 2013 yılı ELYD büyük ödülünün, Edirne Lisesi’nin 1994 yılı mezunlarından, Avrupa ve Dünya Judo şampiyonu ve Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi İlknur KOBAŞ TEPE’ye takdim edilmesine oy birliği ile karar verdi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Yener YÖRÜK ile Edirne Lisesi mezunu olan ve Üniversitemizin çeşitli birimlerinde görev yapan akademik ve idari personelimizin bir grubunun katılımıyla 24 Ocak 2014 günü İstanbul La Sagrada Otel’de yapılan bir törenle İlknur KOBAŞ TEPE’ye ödülü verildi. 

ELYD Yönetim Kurulu Başkanı Atıl ERMAN, Rektörümüz Prof. Dr. Yener YÖRÜK’e plaket takdim etti. 

Bu içerik 28 Ocak 2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 2385 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

REKTÖRÜMÜZ İLK EĞİTİM GÜNLERİNDE ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Üniversitemizde 2017-2018 Eğitim Öğretim Dönemi 18 Eylül 2017 tarihinde başladı. Üniversite yaşamlarının ilk gününde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu öğrencileri yalnız bırakmayarak onlarla bir araya geldi. İlahiyat ve Mimarlık Fakültelerinde düzenlenen uyum programına katılan Rektörümüz öğrencilerle tanıştı. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, öğrencilere “Bugün yeni ..

BURSA MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU'NDAN ZİYARET

Eski Sağlık ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu 15 Eylül 2017 tarihinde üniversitemizi ziyaret etti. Ziyarette Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cem Uzun, Prof. Dr. Mümin Şahin, Genel Sekreter Yardımcı Vekilleri Ahmet Sezgin, Öğr. Gör. Hakan Akıncı bulundu.

SAĞLIK MÜZESİ’NDE MEHTER COŞKUSU

Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan; bilim, sağlık ve tıp merkezini bir arada bünyesinde bulundurması açısından eşsiz bir örnek olan Üniversitemiz Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi yaşayan müze konseptine uygun olarak sosyal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. 15 Eylül 2017 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Ahmet H..

REKTÖRÜMÜZ ÜNİVERSİTE HASTANELERİ SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI KATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Ankara’da 12 Eylül 2017 tarihinde YÖK Tıp Sağlık Konseyi çalışmalarına katıldı. Ardından Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç, YÖK üyeleri ve hastanesi bulunan 45 Üniversite rektörü ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından gerçekleştirilen Üni..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

21
Eyl
ARDA MESLEK YÜKSEKOKULU ORYANTASYON PROGRAMI

Düzenleyen Birim: Arda Meslek Yüksekokulu Tarih: 21.09.2017  Perşembe Saat: 10.30-13.30  Yeni kayıt yapan 1.Sınıf öğrencilerimize yönelik -Üniversitemizin ve Yüksekokulumuzun Tanıtımı -Öğrencilerle Tanışma Toplantısı -22.09.2017 Cuma günü, 10.00’da düzenlenecek Şehir Gezisinde - Karaağaç Yerleşkesi - Sultan II. Beyazıt Külliyesi - Şükrüpaşa Anıtı - Balkan Yerleşkesi