ÜNİVERSİTEMİZ VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt arasında 09 Ekim 2017 tarihinde Rektörlük Binası’nda Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanan Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okulunda  eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmek için iş birliği ve koordinasyon sağlanması amacıyla protokol imzalandı.
Bu protokol ile ortaöğretim kademelerindeki öğrencilere milli, manevi ahlaki, insani ve kültürel değerlerin kazandırılması, Trakya Üniversitesinde görevli akademisyenler ile Milli Eğitim Bakanlığında görevli öğretmenler arasında karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunulması, öğretmenlerin mesleki ve akademik gelişmesine katkı sağlanması ve Trakya üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin öğretmenlik uygulamasına katkı verilmesi amaçlanıyor. 
Protokol Üniversitemiz adına Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Lokman Kızılyar tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi. 

Bu içerik 10 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 127 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

ÜNİVERSİTEMİZDE “YENİ DÜNYA, YENİ TÜRKİYE VE MEDENİYETLER İTTİFAKI” KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Medeniyetler İttifakı Türkiye Eşgüdüm Kurulu Başkanlığı, Edirne Valiliği, Trakya Üniversitesi ve İstanbul Uluslararası Medeniyet Araştırmaları Derneği ve Merkezi (MEDAR) iş birliğinde düzenlenen “Yeni Dünya, Yeni Türkiye ve Medeniyetler İttifakı” Konferansı, Üniversitemiz ev sahipliğinde 20 Şubat 2018 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Konferansa, Medeniyetler İttifakı Türkiye Ulusal ..

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

TACİKİSTAN ÜLKE TANITIM GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projesi Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile Üniversitemiz ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Tacikistan Ülke Tanıtım Programı 22 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Tacikistan Milli Marşının okunmasıyla başlayan etkinlikte Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Haka..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler