ÜNİVERSİTEMİZ EDİRNE SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDAN KONFERANSLAR DİZİSİ

Üniversitemiz Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun düzenlediği “Kariyer ve Sektör Buluşmaları” etkinliği kapsamında 06-07 Kasım tarihlerinde Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü ile Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Üniversitemiz Turizm ve Otelcilik Uygulama Merkezi’nde konferanslar gerçekleştirildi. Kariyer ve Sektör Buluşmaları etkinliği kapsamında gerçekleştirilen konferanslara Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman OCAK, Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Genel Sağlık Sigortası Şefi Ferhat Sertkaya konuşmacı olarak katıldılar.

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak’ın katıldığı konferansta öğrenciler mevzuat ve gümrük işlemleri hakkında bilgilendirildi ve öğrencilere mesleki rehberlik hizmeti verildi.

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Genel Sağlık Sigortası Şefi Ferhat Sertkaya’nın konuşmacı olarak katıldıkları konferansta ‘’Genel Sağlık Sigortası Uygulamaları’’ hakkında öğrencilere bilgiler verildi.

Edirne Hilly Otel Genel Müdürü Mustafa Gökgöz Sektörel Bazda İletişim Kurma konusunda 02 Kasım 2017 tarihinde konferans verdi. Yüksekokulumuz Uygulama Merkezinde öğrencilerle bir araya gelen Mustafa Gökgöz yabancı dil eğitiminin önemini vurgulayarak öğrencilerin kişisel donanımlarını arttırmalarının ve yurt dışı bir deneyimin kariyerlerini geliştirmede etkili olabileceğini söyledi.

Bu içerik 08 Kasım 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 775 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

ÖĞRETİM ÜYELERİMİZDEN MAKEDONYA ÜSKÜP’TE SERGİ

Makedonya’nın Üsküp şehrinde yer alan Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi’nin daveti ile Kulturnu Informativen Centar Sergi Salonun’da gerçekleştirilecek olan Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Ayhan Çetin’e ait ‘Explosion’ isimli kişisel resim sergisi ile Yrd. Doç. Dr. Ersan Sarıkahya’ya ait ‘Exhaustion’ isimli kişisel gra..

“TRAKYA BÖLGESİNDE BULUNAN ÜNİVERSİTELER ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Trakya Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi iş birliği ile Üniversitemiz ev sahipliğinde 05 Şubat 2018 tarihinde “Trakya Bölgesinde Bulunan Üniversiteler Uluslararası Öğrenci Çalıştayı” gerçekleştirildi. Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen çalıştaya, Üniver..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

13
Şub
"EDİRNE GÖRÜNÜMLERİ" SERGİSİ

90 yıla yakın bir süre Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmış, Osmanlı mimarisini doruk noktasına taşıyan görkemli dini yapıları ve sivil mimarlık örnekleri ile ön plana çıkmış olan Edirne, tarihi ve kültürel varlıkların birikimi ile Türkiye’nin en önemli kentleri arasında yer alır. Aynı zamanda coğrafi konumu nedeniyle Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısı niteliğindedir. Uzun yıllardır ..