TRAKYA ÜNİVERSİTESİ'NİN ENEZ TESİSLERİ'NE YOĞUN İLGİ

Her yıl belirli dönemler halinde, Trakya Üniversitesi’nin öğrenci ve çalışanlarına, uygun koşullarda, eğitim, tatil ve dinlenme olanağı sağlayan Trakya Üniversitesi Enez Öğrenci Eğitim, Uygulama ve Dinlenme Tesisleri, 2018 yaz döneminde gördüğü yoğun ilgi üzerine, 11. ve 12. dönemlerini de açtı. Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren tesiste 27.08-02.09.2018 ve 03.09-09.09.2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek yeni dönemler için kayıtlar devam ediyor.

Tarih ve doğanın birleştiği Enez’de, Saroz Körfezi'nin en güzel plajlarından birine sahip olan Enez Tesisleri; özel plajında, deniz, güneş ve altın sarısı kumun tadına varılacak huzur dolu bir tatil vaat ediyor. 2018 sezonuna yenilenen yüzüyle merhaba diyen Enez Tesisleri, barınma, beslenme, dinlenme ve kültürel hizmetlerini, yüksek standartları ve her geçen gün kalite çıtası yükselen fiziksel imkanlarıyla sunuyor. Tüm damak tatlarına uygun zengin ve lezzetli menüsünü şık sunumlarla birleştiren ve güler yüzlü, seçkin kadrosuyla servis veren tesisler, konuklarının sevdikleriyle birlikte huzurlu ve keyifli sofralarda buluşmasını sağlıyor.

Su sporları ve özel çocuk oyun alanlarıyla denize sıfır konumda hizmet veren tesis, odalarında da her türlü ayrıntı düşünerek, doğayla iç içe konforlu ve huzurlu bir tatil ortamı sunuyor. Çağın standartlarına uygun olarak hizmet kalitesini artırmak için iki yıllık bir yenilenme süreci başlatılan tesis aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ederken, planlanan yenilemenin büyük bir kısmını tamamlamış bulunuyor. Yükselen standartlara ve artan müşteri memnuniyetine ek olarak tesis bünyesindeki eğitim imkanlarının da artırılmasını amaçlayan karavan ve kamp alanı oluşturulması çalışmaları ve dezavantajlı bireylerin engelsiz bir deneyim yaşamasına imkan sağlayacak iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Bu içerik 30 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 1951 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “MİRASIMIZIN İZİNDE: BALKANLAR’DA TÜRKLER” PANELİ

Trakya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ve KADEM Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’nun yanı sıra Türkiye ve Balkanlar’ın siyaset, akademi ve sivil toplum alanında önde gelen isimlerinin katılımıyla, Trakya Üniversitesi ve KADEm Tekirdağ Temsilciliği iş birliğinde gerçekleştirilen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” ka..

BALKAN TÜRK KADINLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞTU...

“Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla Edirne’de gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, 16 Şubat 2019’da Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde, Edirne’de gerçek..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ve KADEM TEKİRDAĞ TEMSİLCİLİĞİ’NDEN “MİRASIMIZIN İZİNDE: 1. BALKAN-TÜRK KADIN ÇALIŞTAYI”

Trakya Üniversitesi, KADEM Tekirdağ Temsilciliği’nin iş birliği ile hayata geçirilen ve Balkanlar’daki soydaş kadınların sorunlarına çözüm önerileri sunulması amaçlanan “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlikte, TBMM Başkanveki..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDEN SOSYAL ÇOCUK AKADEMİSİ…

Trakya Üniversitesi’nin Gönül Elçileri-Geleceğim Sensin projesi kapsamında, Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda müzik eğitimi almaya devam eden ve kısa bir süre önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir konser veren Edirneli ilk ve ortaokul öğrencileri, Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen “Sosyal Çocuk Akademisi” kapsamındaki “gastronomi” ve “mimarlık&rd..