TRAKYA ÜNİVERSİTESİ'NİN ENEZ TESİSLERİ'NE YOĞUN İLGİ

Her yıl belirli dönemler halinde, Trakya Üniversitesi’nin öğrenci ve çalışanlarına, uygun koşullarda, eğitim, tatil ve dinlenme olanağı sağlayan Trakya Üniversitesi Enez Öğrenci Eğitim, Uygulama ve Dinlenme Tesisleri, 2018 yaz döneminde gördüğü yoğun ilgi üzerine, 11. ve 12. dönemlerini de açtı. Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren tesiste 27.08-02.09.2018 ve 03.09-09.09.2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek yeni dönemler için kayıtlar devam ediyor.

Tarih ve doğanın birleştiği Enez’de, Saroz Körfezi'nin en güzel plajlarından birine sahip olan Enez Tesisleri; özel plajında, deniz, güneş ve altın sarısı kumun tadına varılacak huzur dolu bir tatil vaat ediyor. 2018 sezonuna yenilenen yüzüyle merhaba diyen Enez Tesisleri, barınma, beslenme, dinlenme ve kültürel hizmetlerini, yüksek standartları ve her geçen gün kalite çıtası yükselen fiziksel imkanlarıyla sunuyor. Tüm damak tatlarına uygun zengin ve lezzetli menüsünü şık sunumlarla birleştiren ve güler yüzlü, seçkin kadrosuyla servis veren tesisler, konuklarının sevdikleriyle birlikte huzurlu ve keyifli sofralarda buluşmasını sağlıyor.

Su sporları ve özel çocuk oyun alanlarıyla denize sıfır konumda hizmet veren tesis, odalarında da her türlü ayrıntı düşünerek, doğayla iç içe konforlu ve huzurlu bir tatil ortamı sunuyor. Çağın standartlarına uygun olarak hizmet kalitesini artırmak için iki yıllık bir yenilenme süreci başlatılan tesis aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ederken, planlanan yenilemenin büyük bir kısmını tamamlamış bulunuyor. Yükselen standartlara ve artan müşteri memnuniyetine ek olarak tesis bünyesindeki eğitim imkanlarının da artırılmasını amaçlayan karavan ve kamp alanı oluşturulması çalışmaları ve dezavantajlı bireylerin engelsiz bir deneyim yaşamasına imkan sağlayacak iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Bu içerik 30 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 1920 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ...

Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne Prof. Dr. İrfan Coşkun’un atanması nedeniyle, 5 Aralık 2018 Çarşamba günü bir devir teslim töreni düzenlendi. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen törende, Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan Bulut, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğ..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DR. ÖĞRETİM ÜYESİ DENİZ EROĞLU UTKU’DAN “TÜRKİYE’DEKİ SURİYELİLERİN BUGÜNÜ VE YARINI” KİTABI…

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Deniz Eroğlu Utku, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret ederek, editörlüğünü üstlendiği “Turkey’s Syrians: Today and Tomorrow” isimli kitabı takdim etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Deniz Eroğlu U..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN “GELECEĞİM SENSİN KORO VE ORKESTRASI” CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE…

Biz “Geleceğim Sensin” Dedik, Onlar Gelecek Oldu… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde gerçekleştirilen “Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri” isimli çatı proje kapsamında, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun Eşi Dr. Nilgün Tabakoğlu’nun fikri ve Edirne Valiliği’nin desteğiyle hayata geçirile..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN İŞÇİ-İŞVEREN BULUŞMASINA BÜYÜK DESTEK

Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü’nün ortak çalışması kapsamında, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp, Genel Sekreteri Nevzat Taşkın yönetiminde, ETSO Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Olağan Meclis Toplantısı”nda, Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından, ..