TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KEŞAN MESLEK YÜKSEKOKULU’NUN PROGRAMLARI LİSELERDE TANITILDI

Trakya Üniversitesi Keşan Meslek Yüksekokulu’nda bulunan Elektrik, Otomotiv Teknolojisi, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Çocuk Gelişimi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi ile Laborant ve Veteriner Sağlık Programları, Yükseköğretim Kurumları Sınavlarına katılacak lise son sınıf öğrencilerine tanıtıldı.

Programlara ilişkin tanıtım sunumları; Elektrik Programı için Öğr. Gör. Dr. Bahadır Bekar, Otomotiv Teknolojisi Programı için Öğr. Gör. Ömer Faruk Sel, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı için Öğr. Gör. Özgür Altınel, Çocuk Gelişimi Programı için Seda Bektaş, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı için Öğr. Gör. Mustafa Güvenli tarafından gerçekleştirildi.

Keşan’daki çeşitli liselerde gerçekleştirilen sunumlar, Yükseköğretim Kurumları Sınavlarına katılacak lise son sınıf öğrencileri tarafından ilgiyle izlendi.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “KALİTE İÇ DEĞERLENDİRME PROGRAMI” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI…

Trakya Üniversitesi’nde, eğitim ve yönetimde kalite çalışmaları kapsamında bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi Kalite ve Strateji Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, Yükseköğretimde Kalite Güvencesi Yönetmeliği’ne göre “Kurumsal İç Değerlendirme Raporu” hazırlanması konusunda, tüm akademik birimlerin dekan ve müdürleri; fakülte..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE ELEKTRONİK KIYAFET TASARIMI ATÖLYESİ SERGİSİ

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojilerinden Arş. Gör. Dr. Ali Battal koordinatörlüğünde yürütülen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2018-I Özel Çağrı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklenen “Elektronik Kıyafet Tasarım Atölyesi” tamamlandı. Toplamda 15 saat süren atölye boyunca çocuklar giyilebilir elektronik kıyafet t..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, BATI TRAKYALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI…

Batı Trakya'da Rodop İline bağlı Yassıköy'den, Türk okullarında lise öğrenimi gören 45 kişilik öğrenci grubu, Trakya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Yassıköy Belediyesi Azınlık Kültür Derneği’nin katkılarıyla Edirne ve Trakya Üniversitesi’ne gelen Batı Trakyalı soydaş öğrenciler için Trakya Üniversitesi’nde özel bir program düzenlendi. Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nd..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI VE GENEL SEKRETERİ PROF. DR. CEVDET KILIÇ’TAN KÜÇÜKÇEKMECE’DE ÖĞRETMENLERE SEMİNER…

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Eylem Planı Aralık ayı programına konuşmacı olarak katılan Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Genel Sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç, İstanbul TOKİ Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonu’nda, “Eğitim Felsefesi, Öğretmenlik, Öğretmenlik Meslek Etiği, Öğretmenliğin Misyon..