TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KARDİYOLOJİ ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYELERİ, TÜRK KARDİYOLOJİ DERNEĞİ’NDE BİR İLKİ BAŞARDI

Köklü eğitim geleneği ve yetiştirdiği mezunlarıyla ülkemizin ve Balkanlar’ın en önemli eğitim birimi olan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Kardiyoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri, Türk Kardiyoloji Derneği’nin yönetiminde üstlendikleri sorumlulukla başarıya imza attı. Ülkemizin en köklü bilimsel derneklerinden biri olan Türk Kardiyoloji Derneği’nin yönetimine, Trakya Üniversitesi’nden Prof. Dr. Yekta Gürlertop Denetleme Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Meryem Aktoz Hipertansiyon Çalışma Grubu Üyesi, Prof. Dr. Kenan Yalta KardiyoOnkoloji Proje Grubu Üyesi, Doç. Dr. Cafer Zorkun ise KardiyoOnkoloji Proje Grubu Başkanı seçilerek önemli bir başarıya attı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı’nın öğretim üyeleri, önümüzdeki dönemde, bilgi birikimi ve tecrübelerini Türk Kardiyoloji Derneği çatısı altındaki yeni görevleri ile bilimsel çalışmaları paylaşmaya devam edecekler.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ...

Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne Prof. Dr. İrfan Coşkun’un atanması nedeniyle, 5 Aralık 2018 Çarşamba günü bir devir teslim töreni düzenlendi. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen törende, Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan Bulut, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğ..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DR. ÖĞRETİM ÜYESİ DENİZ EROĞLU UTKU’DAN “TÜRKİYE’DEKİ SURİYELİLERİN BUGÜNÜ VE YARINI” KİTABI…

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Deniz Eroğlu Utku, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret ederek, editörlüğünü üstlendiği “Turkey’s Syrians: Today and Tomorrow” isimli kitabı takdim etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Deniz Eroğlu U..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN “GELECEĞİM SENSİN KORO VE ORKESTRASI” CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE…

Biz “Geleceğim Sensin” Dedik, Onlar Gelecek Oldu… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde gerçekleştirilen “Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri” isimli çatı proje kapsamında, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun Eşi Dr. Nilgün Tabakoğlu’nun fikri ve Edirne Valiliği’nin desteğiyle hayata geçirile..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN İŞÇİ-İŞVEREN BULUŞMASINA BÜYÜK DESTEK

Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü’nün ortak çalışması kapsamında, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp, Genel Sekreteri Nevzat Taşkın yönetiminde, ETSO Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Olağan Meclis Toplantısı”nda, Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından, ..