TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KARDİYOLOJİ ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYELERİ, TÜRK KARDİYOLOJİ DERNEĞİ’NDE BİR İLKİ BAŞARDI

Köklü eğitim geleneği ve yetiştirdiği mezunlarıyla ülkemizin ve Balkanlar’ın en önemli eğitim birimi olan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Kardiyoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri, Türk Kardiyoloji Derneği’nin yönetiminde üstlendikleri sorumlulukla başarıya imza attı. Ülkemizin en köklü bilimsel derneklerinden biri olan Türk Kardiyoloji Derneği’nin yönetimine, Trakya Üniversitesi’nden Prof. Dr. Yekta Gürlertop Denetleme Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Meryem Aktoz Hipertansiyon Çalışma Grubu Üyesi, Prof. Dr. Kenan Yalta KardiyoOnkoloji Proje Grubu Üyesi, Doç. Dr. Cafer Zorkun ise KardiyoOnkoloji Proje Grubu Başkanı seçilerek önemli bir başarıya attı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı’nın öğretim üyeleri, önümüzdeki dönemde, bilgi birikimi ve tecrübelerini Türk Kardiyoloji Derneği çatısı altındaki yeni görevleri ile bilimsel çalışmaları paylaşmaya devam edecekler.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “MİRASIMIZIN İZİNDE: BALKANLAR’DA TÜRKLER” PANELİ

Trakya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ve KADEM Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’nun yanı sıra Türkiye ve Balkanlar’ın siyaset, akademi ve sivil toplum alanında önde gelen isimlerinin katılımıyla, Trakya Üniversitesi ve KADEm Tekirdağ Temsilciliği iş birliğinde gerçekleştirilen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” ka..

BALKAN TÜRK KADINLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞTU...

“Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla Edirne’de gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, 16 Şubat 2019’da Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde, Edirne’de gerçek..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ve KADEM TEKİRDAĞ TEMSİLCİLİĞİ’NDEN “MİRASIMIZIN İZİNDE: 1. BALKAN-TÜRK KADIN ÇALIŞTAYI”

Trakya Üniversitesi, KADEM Tekirdağ Temsilciliği’nin iş birliği ile hayata geçirilen ve Balkanlar’daki soydaş kadınların sorunlarına çözüm önerileri sunulması amaçlanan “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlikte, TBMM Başkanveki..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDEN SOSYAL ÇOCUK AKADEMİSİ…

Trakya Üniversitesi’nin Gönül Elçileri-Geleceğim Sensin projesi kapsamında, Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda müzik eğitimi almaya devam eden ve kısa bir süre önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir konser veren Edirneli ilk ve ortaokul öğrencileri, Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen “Sosyal Çocuk Akademisi” kapsamındaki “gastronomi” ve “mimarlık&rd..