TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. KIYMET TUNCA ÇALIYURT’UN BAŞARISI

Trakya Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kıymet Tunca Çalıyurt, 30230 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği” kapsamında 489 halka açık şirket ve yaklaşık 15.000 KOBİ'nin finansal tablo denetimini yapan 17.606 Bağımsız Denetçi’nin unvanlarının devam ettirilebilmeleri için getirilen “Zorunlu Sürekli Eğitim Programı” kapsamında, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği'nin önerisiyle Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından eğitimci olarak atandı.

http://www.kgk.gov.tr/ContentAssingmentDetail/1443/Su%CC%88rekli-Eg%CC%86itim-Programlar%C4%B1na-I%CC%87lis%CC%A7kin-Ek-Duyuru

http://egikur.kgk.gov.tr/

Prof. Dr. Kıymet Tunca Çalıyurt ayrıca, SSCI’de yer alan International Journal of Climate Change Strategies and Management dergisi baş editörü ve aynı zamanda Hamburg Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma ve İklim Değişikliği Yönetimi Merkezi Başkanı Prof. Dr. Walter Leal tarafından “Effects of Climate Change on Accounting, Finance, Taxation, and Valuation (İklim Değişikliğinin Muhasebe, Finans, Vergi ve Değerlemeye Etkileri)” başlıklı özel sayının editörü olarak davet edildi.

http://www.emeraldgrouppublishing.com/products/journals/journals.htm?id=ijccsm

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VE İPEKYOL ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Trakya Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü’nün (MEYOK) ortak çalışmaları kapsamında, Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi İşveren Portalı üye firmalarından İpekyol Giyim San. Paz. Ve Tic. A.Ş. ile “Üniversite-Sanayi İşbirliği Protokolü” imzalandı. Kariyer Merkezi’nde gerçekleştirilen imza törenine, Trakya Üniversitesi adına ..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI BEKLİYOR...

Trakya Üniversitesi, bölgenin ve Balkanların en büyük sağlık kuruluşu olan Tıp Fakültesi Hastanesi’ne 68 yeni çalışma arkadaşı alıyor. Çocuk Gelişimcisi, Fizyoterapist, Diyetisyen, Psikolog, Hemşire ve Sağlık Teknikeri kadrolarına alınacak çalışanlar, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre, KPSS B grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenecek. Adaylar belirtilen unvanlardan ya..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI’NDAN GERİ DÖNÜŞÜM HAREKETİ

Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, başta Bolcaana Yemekhanesi olmak üzere üniversitenin tüm yerleşkelerinde geri dönüşüm hareketi başlattı. 14-20 Ekim 2018 tarihleri arasında kutlanan “Dünya Standartlar Günü ve Türkiye Standartları Haftası” kapsamında hayata geçirilen çalışmalarla, Trakya Üniversitesi’ndeki atıkların geri dönüştürü..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, PROF. DR. KENAN SARIDOĞAN’I EMEKLİLĞE UĞURLADI...

Trakya Üniversitesi’ne 1988 yılından bu yana aralıksız şekilde hizmet eden, birçok genç tabibin ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanının yetişmesine katkıda bulunan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kenan Sarıdoğan için emeklilik töreni düzenlendi. Dr. Ratip Kazancıgil Derslik Binası’nda gerçekleştirilen törene, Trakya Üniversitesi Rek..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

23
Eki
2018 TÜBİTAK BİGG PROGRAMI TANITIM ETKİNLİĞİ

Değerli Girişimciler,200 Bin TL’ye kadar hibe desteği sağlayan TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci (BİGG) Programı’na, 1 Kasım 2018 tarihine kadar teblegirisim.com üzerinden başvuru kabul etmeye devam ediyoruz! Bu etkinliğe katılarak, 200 Bin TL’lik hibe desteğine ulaşmak için projenizi nasıl hazırlayabileceğinizi ve başvurunuzu nasıl yapabileceğinizi danışman ekibimizden ve de geçmiş dönemlerde bu destekten faydalanan giri..