TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE “TRAKYA BÖLGESİ AKADEMİK DERGİ EDİTÖRLERİ EĞİTİM SEMİNERİ”

TÜBİTAK tarafından, bugüne kadar sadece büyük şehirlerde düzenlenen eğitim semineri, Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Uzun’un daveti ve Doç. Dr. Kadri Kıran’ın gayretleriyle, Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde Edirne’de gerçekleştirildi. “Trakya Bölgesi Akademik Dergi Editörleri Eğitim Semineri”, 20 Nisan 2018 tarihinde Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nda, TÜBİTAK ULAKBİM DergiPark Proje Yürütücüsü Uzman Fatma Başar, Uzman Didem Aydan, Uzman Filiz Mengüç, Gül Sultan Çavuşoğlu ve Olcay Kara’nın eğitimci olarak katılımıyla düzenlendi. Düzenlenen seminere Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Uzun’un yanı sıra üniversitemizle birlikte Çanakkale Onsekiz Mart, Kırklareli ve Namık Kemal Üniversiteleri akademik dergi editörleri, editör yardımcıları ve yazarlardan oluşan 90 kişilik yoğun bir katılım oldu.

Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Bilimsel Dergiler Koordinatörü Prof. Dr. Cem Uzun, seminer kapsamında, TÜBİTAK ULAKBİM DergiPark Proje Yürütücüsü Uzman Fatma Başar’la bir araya gelerek Balkanlar ve Avrupa Bilim Editörleri Birliği (EASE) bünyesinde yapılacak iş birlikleri hakkında verimli bir görüş alışverişinde bulundu.

Dosyalar

   Tüm Dosyaları İndir

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “KALİTE İÇ DEĞERLENDİRME PROGRAMI” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI…

Trakya Üniversitesi’nde, eğitim ve yönetimde kalite çalışmaları kapsamında bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi Kalite ve Strateji Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, Yükseköğretimde Kalite Güvencesi Yönetmeliği’ne göre “Kurumsal İç Değerlendirme Raporu” hazırlanması konusunda, tüm akademik birimlerin dekan ve müdürleri; fakülte..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE ELEKTRONİK KIYAFET TASARIMI ATÖLYESİ SERGİSİ

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojilerinden Arş. Gör. Dr. Ali Battal koordinatörlüğünde yürütülen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2018-I Özel Çağrı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklenen “Elektronik Kıyafet Tasarım Atölyesi” tamamlandı. Toplamda 15 saat süren atölye boyunca çocuklar giyilebilir elektronik kıyafet t..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, BATI TRAKYALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI…

Batı Trakya'da Rodop İline bağlı Yassıköy'den, Türk okullarında lise öğrenimi gören 45 kişilik öğrenci grubu, Trakya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Yassıköy Belediyesi Azınlık Kültür Derneği’nin katkılarıyla Edirne ve Trakya Üniversitesi’ne gelen Batı Trakyalı soydaş öğrenciler için Trakya Üniversitesi’nde özel bir program düzenlendi. Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nd..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI VE GENEL SEKRETERİ PROF. DR. CEVDET KILIÇ’TAN KÜÇÜKÇEKMECE’DE ÖĞRETMENLERE SEMİNER…

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Eylem Planı Aralık ayı programına konuşmacı olarak katılan Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Genel Sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç, İstanbul TOKİ Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonu’nda, “Eğitim Felsefesi, Öğretmenlik, Öğretmenlik Meslek Etiği, Öğretmenliğin Misyon..