TEKİRDAĞ MALİ MÜŞAVİRLER VE BAĞIMSIZ DENETÇİLER DERNEĞİ TARAFINDAN (TRAMTED) İŞLETME BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİLERİNE SERTİFİKALI LUCA BEYANNAME HAZIRLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 4.Sınıf öğrencilerine 10 Nisan 2018 tarihinde mezuniyet sonrası iş imkanlarının arttırılması için Ekim 2017 tarihinde yapılan Sertifikalı LUCA Temel Eğitimi'nin ardından TRAMTED Başkanı Bağımsız Denetçi Rüstem Tuna ve 2004 yılı İşletme Bölümünü birincilik ile bitiren mezunumuz Mali Müşavir Bağımsız Denetçi Fatih Saraç tarafından "LUCA Bilgisayarlı Muhasebe Programında Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi Beyanname Doldurma Eğitimi" online ve gerçek şirket verileri kullanılarak verildi. Eğitime 50 öğrenci katıldı. Eğitim sonrasında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Gençler konuşmacılara çiçek takdim ederek Üniversitemize verdikleri destek için teşekkür etti. 

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, “GÖNÜL ELÇİLERİ ÇOCUK AKADEMİSİ” İLE UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR...

Trakya Üniversitesi, akademi ve halkı birleştiren, özellikle çocukların dünyasına yepyeni ufuklar katan yeni bir proje daha başlattı. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun eşi Dr. Nilgün Tabakoğlu’nun önderliğinde hayata geçirilen “Gönül Elçileri Çocuk Akademisi” projesi, 13 Mart Çarşamba günü Edirne’de başladı. Kapılarını Edirne’n..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “ÇANAKKALE RUHU” YAŞATILIYOR

Çanakkale ruhu, Trakya Üniversitesi’nde yaşatılmaya devam ediyor. Dünya tarihine altın harflerle kazınan, birçok kahramanlığın yokluklar içerisinde gerçekleştirildiği, Anadolu’ya “Türk’ün Ayrılmaz Vatanı” damgası vuran Çanakkale Savaşı’nın 104. yıl dönümü sebebiyle, Trakya Üniversitesi’nin tüm yerleşkelerinde, 18 Mart 2019 günü, ücretsiz olarak..

BALKAN ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE TOPLANDI...

Balkanların en büyük eğitim kurumlarından biri olan Trakya Üniversitesi, Genel Sekreteri ve Daimi Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Balkan Üniversiteler Birliği’nin önemli bir toplantısına ev sahipliği yaptı. 70 üyesiyle Balkanlar’ın en büyük yükseköğretim birliği olan Balkan Üniversiteler Birliği’nin (BUA) Yönetim Kurulu Toplantısı, Trakya Üniversitesi Rektörlük Binası’nda ger&..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE TÜRKİYE – BULGARİSTAN GÜNCEL İLİŞKİLERİ KONUŞULDU…

Balkanlar’a hizmet etmeyi kendine şiar edinen Trakya Üniversitesi önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçisi Dr. Hasan Ulusoy’un konuşmacı olarak katıldığı ve Türkiye ile Bulgaristan’ın günümüz ilişkilerinin ulaştığı noktanın konuşulduğu “Türkiye – Bulgaristan Güncel İlişkileri Konferansı”, Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bi..