TEKİRDAĞ MALİ MÜŞAVİRLER VE BAĞIMSIZ DENETÇİLER DERNEĞİ TARAFINDAN (TRAMTED) İŞLETME BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİLERİNE SERTİFİKALI LUCA BEYANNAME HAZIRLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 4.Sınıf öğrencilerine 10 Nisan 2018 tarihinde mezuniyet sonrası iş imkanlarının arttırılması için Ekim 2017 tarihinde yapılan Sertifikalı LUCA Temel Eğitimi'nin ardından TRAMTED Başkanı Bağımsız Denetçi Rüstem Tuna ve 2004 yılı İşletme Bölümünü birincilik ile bitiren mezunumuz Mali Müşavir Bağımsız Denetçi Fatih Saraç tarafından "LUCA Bilgisayarlı Muhasebe Programında Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi Beyanname Doldurma Eğitimi" online ve gerçek şirket verileri kullanılarak verildi. Eğitime 50 öğrenci katıldı. Eğitim sonrasında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Gençler konuşmacılara çiçek takdim ederek Üniversitemize verdikleri destek için teşekkür etti. 

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

BALKAN ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ ÜYESİ TÜRK REKTÖRLER ÜSKÜP’TE TOPLANDI

Balkan Üniversiteler Birliği üyesi üniversitelerden oluşan Türk Heyeti, Balkan Üniversiteler Birliği 4. Toplantısı öncesi 29 Mart 2018 tarihinde Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Kocayusufoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü ..

BALKAN ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ TETOVA’DA

Balkan Üniversiteler Birliği 4. Toplantısı Açılış Töreni  30  Mart 2018 tarihinde  Tetova Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Açılışı Makedonya Meclis Başkanı Talat Xhaferi, Makedonya Eğitim ve Bilim Bakanı Doç. Dr. Arber Ademi, Tetova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vulnett Ameti ve Balkan Üniversiteler Birliği Genel Sekreteri Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu tarafından ger&c..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN BİLDİRİ YAĞMURU

30-31 Mart 2018 tarihleri arasında Tetova Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen Balkan Üniversiteler Birliğinin 4. Toplantısının ilk günü uluslararası konferans formatında gerçekleşti. Farklı üniversitelerden çok sayıda akademisyenin farklı konu başlıklarıyla katıldığı konferans bilgi şölenine döndü. Birliğin Kalıcı Sekretarya görevini üstlenen ve Kalıcı Yönetim Kurulu üyesi olan Trakya ..

BÜKREŞ ÜNİVERSİTESİ BUA’NIN BİR SONRAKİ DÖNEM BAŞKANI

Tetova Üniversitesi ev sahipliğinde 30-31 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 4. BUA Toplantısı’nda 2019-2020 Dönemi başkanlığı belirlendi. 2018 BUA Başkanı olan Selanik Aristotales Üniversitesi’nden sonra 2019 yılı BUA Başkanının Bükreş Üniversitesi olmasına oy birliği ile karar verildi. Oylama öncesinde gelecek dönem başkanlığı konusunda üniversiteler Bükreş Üniversitesi ile ilgili olarak Bükre..