SÖZLEŞMELİ PERSONEL YEDEK ADAYLARIN BAŞVURULARINA İLİŞKİN DUYURU

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere 05 Haziran 2017 tarihli Sabah Gazetesinde ve Devlet Personel Başkanlığı ile Kurumumuz internet sitesinde ilan edilen Üniversitemize sözleşmeli personel alımına ilişkin ilana başvuran adayların, her bir unvan için ilan şartları da dikkate alınarak ayrı ayrı KPSS puan sıralaması yapılmış, asıl ve yedek adaylarının listesi hazırlanarak Üniversitemiz internet sitesinde 22 Haziran 2017 tarihinde duyurulmuştur.

Ancak; süresi içerisinde atamaya esas belgelerini teslim etmeye gelmeyen Hemşire (Lisans) 20 aday, Hemşire (Yoğun Bakım) 1 aday, Hemşire (Yenidoğan Yoğun bakım) 1 aday, Sağlık Teknikeri (Anestezi) 2 aday, Sağlık Teknikeri (İlk ve Acil Yardım (Paramedik)) 2 aday ve Hemşire (Ortaöğretim) 4 adayın yerine aynı pozisyon için tespit edilen ve 22 Haziran 2017 tarihinde ilan edilen yedek adaylardan  1 nci yedek adaydan başlamak üzere sırasıyla yedek adayın davet edilerek gerekli işlemlerin yapılmasına karar verilmiş olup liste aşağıya çıkarılmıştır.

 Yedek adayların başvurularına ve atamalarına ilişkin işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir.
İlgililere ilanen duyurulur.
 
İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU
4/B sözleşmeli personel pozisyonlarına yedek olarak atanmaya hak kazanan adayların 20/07/2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
Gerekli Evraklar
1)Diploma (Çıkış Belgesi) aslı veya noter onaylı sureti
2) 4 adet fotoğraf (Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun)
3)Adli Sicil ve Arşiv Kayıt belgesi (e-devlet çıktısı geçerlidir)
4)Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
5) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (http://pdb.trakya.edu.tr) formlar alanında yer almaktadır. Bilgisayar ortamında doldurularak personel@trakya.edu.tr adresine elektronik ortamda gönderilecektir.)
Bu içerik 12 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2408 kez okundu.

Dosyalar

   Tüm Dosyaları İndir

Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

MAKEDONYA ÜLKE TANITIM GÜNÜ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığının desteği ile Trakya Üniversitesi ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Makedonya Ülke Tanıtım Günü etkinliği 16 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat ..

EDİRNE VE İLÇELERİ RESİMLERLE ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Trakya Üniversitesi kültür hizmetleri kapsamında kente olan desteğini yeni bir proje ile sürdürüyor. Proje dâhilinde Edirne’nin 9 ilçesi 9 farklı akademisyen gözünden “Edirne Görünümleri” isimli sergi ile tuallere taşındı.  Tarihi ve kültürel varlıkların birikimi ile Ülkemizin önemli kentleri arasında yer alan Edirne’ye bir de sanatçıların gözünden bakı..