REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU’NUN BATI TRAKYA TEMASLARI

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Batı Trakya Türklerinin büyük lideri Dr. Sadık Ahmet’in Hakk’a yürüyüşünün 23. yılı vesilesiyle, Gümülcine’de düzenlenen anma törenleri çerçevesinde bir dizi temasta bulundu.

Batı Trakya temasları kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un programındaki oturumlara katılan Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dr. Sadık Ahmet’in kurucusu olduğu Dostluk Eşitlik Barış Partisi’ne (DEP) bir ziyaret gerçekleştirerek DEP Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş ile bir araya geldi. Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ziyaret kapsamında, Batı Trakya’daki soydaşlarımızın durumu hakkında Mustafa Ali Çavuş ile bilgi ve görüş alışverişinde bulunarak, her zaman soydaşlarımızın yanında olacakları mesajını verdi. Program kapsamında Gümülcine Türk Gençler Birliği’ni de ziyaret eden Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, dernek temsilcileriyle bir araya gelerek, Dr. Sadık Ahmet’in 23. ölüm yıl dönümünde, bu birleştirici rolü bir defa daha hissetmenin kendilerine memnuniyet verdiğini belirtti.

Bu içerik 26 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 671 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ...

Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne Prof. Dr. İrfan Coşkun’un atanması nedeniyle, 5 Aralık 2018 Çarşamba günü bir devir teslim töreni düzenlendi. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen törende, Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan Bulut, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğ..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DR. ÖĞRETİM ÜYESİ DENİZ EROĞLU UTKU’DAN “TÜRKİYE’DEKİ SURİYELİLERİN BUGÜNÜ VE YARINI” KİTABI…

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Deniz Eroğlu Utku, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret ederek, editörlüğünü üstlendiği “Turkey’s Syrians: Today and Tomorrow” isimli kitabı takdim etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Deniz Eroğlu U..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NİN “GELECEĞİM SENSİN KORO VE ORKESTRASI” CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE…

Biz “Geleceğim Sensin” Dedik, Onlar Gelecek Oldu… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde gerçekleştirilen “Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri” isimli çatı proje kapsamında, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun Eşi Dr. Nilgün Tabakoğlu’nun fikri ve Edirne Valiliği’nin desteğiyle hayata geçirile..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN İŞÇİ-İŞVEREN BULUŞMASINA BÜYÜK DESTEK

Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü’nün ortak çalışması kapsamında, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp, Genel Sekreteri Nevzat Taşkın yönetiminde, ETSO Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Olağan Meclis Toplantısı”nda, Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından, ..