“ÖĞRENCİMİZİ DESTEKLİYORUZ”

Değerli öğretim elemanları ve idari personelimiz,

40.000’e yaklaşan nüfusumuzla Edirne ilinin ve bölgenin koskoca bir ailesi olarak ailemizin gözbebeği sevgili öğrencilerimizi bu güne kadar bir an olsun yalnız bırakmamaya azami derecede özen gösterdik. Onlara her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için çeşitli kampanya ve projeler düzenledik. Bu projelerden biri de “Öğrencimizi Destekliyoruz” projesiydi. 

2013 yılı Ocak ayında hayata geçen bu projede siz değerli öğretim elemanlarımızın ve idari personelimizin desteğini her zaman hissettik. Bu eğitim-öğretim yılında da sizlerden projeye  desteklerinizi bekliyoruz.

Sevgili Trakya Üniversitesi mensupları, yapacağınız küçük bir yardım büyük işler başarılabilir. Öğrencimizin ihtiyacı olan bir kitap sizin yardımınızla alınabilir. Yarınımızı emanet ettiğimiz değerli gençlere, vermiş olduğunuz eğitimle sağladığınız yüksek katkının yanı sıra maddi bir katkı da sunabilirsiniz . 

Değerli öğretim elemanları ve idari personelimiz, projeye destek vermek için bağlı bulunduğunuz birime başvurarak 12 ay boyunca kendi belirlediğiniz bir miktarın zor durumda olan öğrencilerimize ayrılması için istekte bulunabilirsiniz.

Başvuru dilekçesi için lütfen tıklayınız.

                                                  Trakya Üniversitesi Rektörlüğü

Bu içerik 07 Ocak 2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2981 kez okundu.

ogrencimizi-destekliyoruz--1 (4).doc
(41 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

RUMELİ’YE EN ÇOK HİZMET VEREN EĞİTİM KURUMU: TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Tek Rumeli TV tarafından düzenlenen "Rumeli'nin En'leri 2017" ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Törende Üniversitemiz Rumeli’ye En çok Hizmet Veren Eğitim Kurumu Ödülünü aldı. 500 Sivil Toplum Kuruluşunun davet edildiği, 240 Rumeli Balkan Derneğinin katıldığı 20 kategoride yapılan oylama ile belirlenen Rumeli'ye en çok hizmet eden kişi, kurum ve kurul..

BALKAN ARAŞTIRMALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi iş birliği ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımı ile 6 Şubat 2018 tarihinde “Balkan Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşen çalıştaya, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektör&u..

YENİ TACİKİSTAN ÜLKE TANITIM GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gençlik Projesi Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile Üniversitemiz ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen Tacikistan Ülke Tanıtım Programı 22 Şubat 2018 tarihinde Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Tacikistan Milli Marşının okunmasıyla başlayan etkinlikte Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Haka..

YENİ REKTÖRÜMÜZ MAKEDONYA CUMHURBAŞKANI IVANOV’UN YÖK’TE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KONFERANSA KATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, 21 Şubat 2018 tarihinde YÖK’ün düzenlediği ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Türkiye'de resmi temaslarda bulunan Makedonya Cumhurbaşkanı Prof. Dr. Gjorge Ivanov’un sunumuyla gerçekleşen  "Üçüncü Milenyumda Yükseköğretime Yönelik Zorluklar, Fırsatlar" konulu konferansa katıldı. Konferansa, YÖK Başkanı Prof. Dr..