ÖĞRENCİLERİMİZİN TÜBİTAK PROJESİ SONUÇLARI “CLINICAL AND EXPERIMENTAL DERMATOLOGY” DERGİSİNDE YAYINLANDI

Fakültemiz öğrencilerinden Kerime Aslı Bilir’in yürütücülüğünü yaptığı Gözde Anlı ve Ekin Özkan’ın araştırmacı olduğu danışmanlığını Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri Prof. Dr. Ahmet Ulugöl ile Doç. Dr. Özgür Gündüz’ün yaptığı “Kannabinoid agonisti WIN 55,212-2’nin antipruritik etkisine spinal kannabinoid reseptörlerin katılımı” başlıklı TÜBİTAK  2209-A (Üniversite Öğrencileri Yurt İçi Araştırma Projeleri Destek Programı) araştırma projesinin sonuçları, SCI-Exp. ve PubMed kapsamında yer alan “Clinical and Experimental Dermatology” adlı dergide kabul edilerek DOI no.sunu aldı ve “erken basım” şeklinde yayınlandı.

http://onlinelibrary.wiley.com/journal/10.1111/(ISSN)1365-2230/earlyview

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/ced.13398/full

Haberler» Tüm Haberler

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “MİRASIMIZIN İZİNDE: BALKANLAR’DA TÜRKLER” PANELİ

Trakya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ve KADEM Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’nun yanı sıra Türkiye ve Balkanlar’ın siyaset, akademi ve sivil toplum alanında önde gelen isimlerinin katılımıyla, Trakya Üniversitesi ve KADEm Tekirdağ Temsilciliği iş birliğinde gerçekleştirilen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” ka..

BALKAN TÜRK KADINLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞTU...

“Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla Edirne’de gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı”, 16 Şubat 2019’da Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde, Edirne’de gerçek..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ve KADEM TEKİRDAĞ TEMSİLCİLİĞİ’NDEN “MİRASIMIZIN İZİNDE: 1. BALKAN-TÜRK KADIN ÇALIŞTAYI”

Trakya Üniversitesi, KADEM Tekirdağ Temsilciliği’nin iş birliği ile hayata geçirilen ve Balkanlar’daki soydaş kadınların sorunlarına çözüm önerileri sunulması amaçlanan “Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlikte, TBMM Başkanveki..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDEN SOSYAL ÇOCUK AKADEMİSİ…

Trakya Üniversitesi’nin Gönül Elçileri-Geleceğim Sensin projesi kapsamında, Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda müzik eğitimi almaya devam eden ve kısa bir süre önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir konser veren Edirneli ilk ve ortaokul öğrencileri, Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen “Sosyal Çocuk Akademisi” kapsamındaki “gastronomi” ve “mimarlık&rd..