KORFBOL TANITIM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Trakya Üniversitesi Korfbol Takımı tarafından düzenlenen "Korfbol Spor Branşı Tanıtım Etkinliği" 22 Şubat 2018 tarihinde Merkez Kütüphanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lale Güler ve korfbol takımı sporcularının davetli katılımlarıyla gerçekleştirilen etkinlik kapsamında korfbol sporunun tanıtımı ile bu branşta uluslararası ve ulusal başarılara ilişkin bir sunum gerçekleştirildi.

Sunumun ardından konuşan Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hakan Tuna, davetlilere ve ilgili öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Hakan Tuna gelişmekte olan spor branşlarının önemini vurgulayarak imkanlar dahilinde bu spor branşlarını desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Prof. Dr. Hakan Tuna'nın konuşması sonrası Yrd. Doç. Dr. Lale Güler ve korfbol takımı oyuncuları tarafından korfbol sporunun oyun kuralları uygulamalı olarak anlatıldı ve tanıtım amaçlı kısa bir korfbol müsabakası gerçekleştirildi.

Müsabaka sonrasında Yrd. Doç. Dr. Lale Güler'in Trakya Üniversitesi Korfbol Takımımıza hediye takdim etmesiyle etkinlik sona erdi.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Haberler» Tüm Haberler

TIP FAKÜLTEMİZ İÇİN TARİHİ GÜN

Üniversitemiz Tıp Fakültesinin Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu tarafından akredite, Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından tescilli bir dernek olan Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneğinden (TEPDAD) 2018-2024 Eğitim Öğretim Yılında akredite edilmesinin duyurulması amacıyla bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğ..

ÜNİVERSİTEMİZDE TIP BAYRAMI KUTLANDI

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanlığı ile Edirne İl Sağlık Müdürlüğü ve Edirne Tabip Odası iş birliğinde düzenlenen “14 Mart Tıp Bayramı” Programı 14 Mart 2018 tarihinde Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde Balkan Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Programa, Rektör V. Prof. Dr. Cem Uzun, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Ahmet Tezel, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa İnan, Edirne İl S..

YENİ EĞİTİM FAKÜLTEMİZDE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü ve Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı tarafından Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümü kapsamında düzenlenen “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” programı ve “Çanakkale” isimli panel 21 Mart 2018 tarihinde Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerç..

YENİ PRİŞTİNA VE GJOKOVA FEHMİ AGANİ ÜNİVERSİTELERİNDEN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET

Priştina Üniversitesi ve Gjokova Fehmi Agani Üniversitesi Hemşirelik ve Tıp Fakültesi akademisyenleri ile öğrencilerinden oluşan heyet 16 Mart 2018 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan, Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Müdürü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz, Sağlık Bilimleri Fakültes..