HAYIRSEVERLER, TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE ODA DONATMAYA DEVAM EDİYOR

Trakya Üniversitesi Hastanesi’ndeki hasta odalarının tefrişatıyla için başlatılan “Oda Donat Sevdiklerinin Adını Yaşat” kampanyası kapsamında, 11 Mayıs 2018 Cuma günü, Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde tabela asma töreni gerçekleştirildi. Törende Başhekim Prof. Dr. Abdullah Taş, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Gündeniz Altıay ve Prof. Dr. Tevfik Aktoz bağışçılarla bir araya geldi.

Başhekim Prof. Dr. Abdullah Taş yaptığı konuşmada “Hasta memnuniyeti adına yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Hastanemiz her geçen gün yenileniyor. Temmuz sonuna kadar tüm hastanemiz yenilenmiş olacak. Böylelikle yataklı servislerimizin tümü yeniden yapılmış olacak. Son yaptığımız iki bloktaki tüm odalar klimalı olarak hastalara hizmete açılacak. Bu iyileşmeyi sağlarken, siz hayırseverlerimizin desteğiyle odalarımızı donatıyoruz. Ayrıca şu an inşa halinde olan yeni odalar yapmaya başlıyoruz. Bu odalarımızın da donatılması gerekecek. Bu odalar için de hem sizlerden hem Edirnelilerden destek bekliyoruz. Bu destekler sayesinde hep beraber kaliteli sağlık hizmetini vermiş olacağız. Personel, hekim, hemşire ve yardımcı personel sayımız kaliteli hizmet vermek için yeterli sayılara ulaştı. Elbette ki tamamlamaya çalıştığımız bazı eksikliklerimiz var. Ama bu eksiklerimizi tamamlama sürecinde sizlerin verdiği destek çok önemli. Sizleri yanımızda görmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. Desteklerinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Son 5 yılda 75 odamız hayırseverler sayesinde tamamlanmış olacak. 180 tane daha odamız yapılmayı bekliyor. Biz elimizden geldiğince odaları donatmaya çalışıyoruz ve sizlerin desteğiyle daha iyi şeyler yapacağımızı umut ediyoruz.” dedi.

Başhekim Prof. Dr. Abdullah Taş, konuşmasının ardından bağışçılara tek tek söz verdi. Bağışçılar, böylesine önemli ve faydalı bir hizmet için kendilerine yol gösterdikleri için Trakya Üniversitesi’ne teşekkür ederek bu kampanyanın küçük katkılarla damlaya damlaya büyüyeceğini belittiler. Bağışçılar ayrıca bu hizmete herkesin sahip çıkarak katkı sağlaması gerektiğini vurguladı.

Konuşmaların ardından tefrişatı yapılan hasta odalarına bağışçıların isim tabelaları asıldı.

Bu içerik 11 Mayıs 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 507 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ SULTAN II. BAYEZİD KÜLLİYESİ SAĞLIK MÜZESİ ULUSAL BASININ GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR

Üniversitemiz bünyesinde 21 yıldır ziyaretçilerini ağırlayan ve dünyanın en prestijli müzecilik ödüllerinden birinin sahibi olan Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi, 05 Mayıs 2018 tarihinde rekorlarına bir yenisini daha ekleyerek bir günde 7.500 ziyaretçiyi ağırlamıştı. Her yıl ziyaretçi sayısını istikrarlı bir şekilde artıran, şehrimize gün geçtikçe daha fazla turist kazandıran Sul..

YENİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ŞEHİT RESSAM HASAN RIZA GÜZEL SANATLAR MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ

Trakya Üniversitesi Şehit Ressam Hasan Rıza Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, 21 Mayıs 2018’de Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yılmaz Çan, İpsala Teknik Meslek Yüksekokulu Müdürü ve MEYOK Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Hayati Arda, Teknik Bilimler Meslek..

YENİ BOSNA-HERSEK İSTANBUL BAŞKONSOLOSU ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bosna-Hersek İstanbul Başkonsolosu Began Muhic, 14 Mayıs’ta, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoglu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Uzun, Trakya Üniversitesi Balkan Dilleri ve Edebiyatları Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlker Alp, Öğretim Üyesi Seda Taş ve Öğretim Görevlisi Enes Turbic yer aldı. İki ülke arasındaki özellikle ekonomi ve eğitim alanlarında atılan adımlar v..

KEŞAN MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA MEZUNİYET TÖRENİ

Trakya Üniversitesi Keşan Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Akademik Yılı mezuniyet töreni, 11 Mayıs 2018’de, Keşan Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirildi. Törene Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Keşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Kök, Yusuf Çapraz Uygulamalı B..