DERGİPARK KULLANICI EĞİTİMLERİ PROGRAMI

TUBİTAK - Ulakbim, 2013 yılında oluşturduğu akademik dergi platformu Dergipark’ı Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki kullanıcılarına veya kullanma potansiyelinde olan dergi sahiplerine ve editörlerine tanıtmak ve gelişmelerden haberdar etmek amacıyla tanıtım toplantıları düzenlemektedir.

Üniversitemiz bünyesinde 20 Nisan 2018 Cuma günü Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu'nda Dergipark Kullanıcı Eğitimleri  Programı  düzenlenecek olup kayıt sayfasına  http://cabim.ulakbim.gov.tr/cabim/dergipark/edirne/DergiPark_Basvuru_KForm.php adresinden ulaşabilirsiniz.

Program

  • 20 Nisan 2018 - Edirne - Trakya Üniversitesi - Balkan Kongre Merkezi - Senato Salonu

Kayıt Formu için tıklayınız.


Önemli Hatırlatmalar

·         Eğitim bir tam gün (09:30 – 17:30) olarak planlanmıştır.

·         Eğitime katılım ücretsizdir.

·         Uygulama için katılımcıların dizüstü bilgisayar getirmeleri faydalı olacaktır.

·         Eğitime dergi editörleri, dergi yöneticileri ve yazarların katılımı beklenmektedir.

·         Katılımcılara öğle yemeği verilecektir. Diğer tüm harcamalar katılımcılara aittir.

Bu içerik 16 Mart 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 846 kez okundu.

DergiPark-Edirne-Program.pdf
(550.34 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, “GÖNÜL ELÇİLERİ ÇOCUK AKADEMİSİ” İLE UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR...

Trakya Üniversitesi, akademi ve halkı birleştiren, özellikle çocukların dünyasına yepyeni ufuklar katan yeni bir proje daha başlattı. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun eşi Dr. Nilgün Tabakoğlu’nun önderliğinde hayata geçirilen “Gönül Elçileri Çocuk Akademisi” projesi, 13 Mart Çarşamba günü Edirne’de başladı. Kapılarını Edirne’n..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE “ÇANAKKALE RUHU” YAŞATILIYOR

Çanakkale ruhu, Trakya Üniversitesi’nde yaşatılmaya devam ediyor. Dünya tarihine altın harflerle kazınan, birçok kahramanlığın yokluklar içerisinde gerçekleştirildiği, Anadolu’ya “Türk’ün Ayrılmaz Vatanı” damgası vuran Çanakkale Savaşı’nın 104. yıl dönümü sebebiyle, Trakya Üniversitesi’nin tüm yerleşkelerinde, 18 Mart 2019 günü, ücretsiz olarak..

BALKAN ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE TOPLANDI...

Balkanların en büyük eğitim kurumlarından biri olan Trakya Üniversitesi, Genel Sekreteri ve Daimi Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Balkan Üniversiteler Birliği’nin önemli bir toplantısına ev sahipliği yaptı. 70 üyesiyle Balkanlar’ın en büyük yükseköğretim birliği olan Balkan Üniversiteler Birliği’nin (BUA) Yönetim Kurulu Toplantısı, Trakya Üniversitesi Rektörlük Binası’nda ger&..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE TÜRKİYE – BULGARİSTAN GÜNCEL İLİŞKİLERİ KONUŞULDU…

Balkanlar’a hizmet etmeyi kendine şiar edinen Trakya Üniversitesi önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçisi Dr. Hasan Ulusoy’un konuşmacı olarak katıldığı ve Türkiye ile Bulgaristan’ın günümüz ilişkilerinin ulaştığı noktanın konuşulduğu “Türkiye – Bulgaristan Güncel İlişkileri Konferansı”, Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bi..