DERGİPARK KULLANICI EĞİTİMLERİ PROGRAMI

TUBİTAK - Ulakbim, 2013 yılında oluşturduğu akademik dergi platformu Dergipark’ı Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki kullanıcılarına veya kullanma potansiyelinde olan dergi sahiplerine ve editörlerine tanıtmak ve gelişmelerden haberdar etmek amacıyla tanıtım toplantıları düzenlemektedir.

Üniversitemiz bünyesinde 20 Nisan 2018 Cuma günü Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu'nda Dergipark Kullanıcı Eğitimleri  Programı  düzenlenecek olup kayıt sayfasına  http://cabim.ulakbim.gov.tr/cabim/dergipark/edirne/DergiPark_Basvuru_KForm.php adresinden ulaşabilirsiniz.

Program

  • 20 Nisan 2018 - Edirne - Trakya Üniversitesi - Balkan Kongre Merkezi - Senato Salonu

Kayıt Formu için tıklayınız.


Önemli Hatırlatmalar

·         Eğitim bir tam gün (09:30 – 17:30) olarak planlanmıştır.

·         Eğitime katılım ücretsizdir.

·         Uygulama için katılımcıların dizüstü bilgisayar getirmeleri faydalı olacaktır.

·         Eğitime dergi editörleri, dergi yöneticileri ve yazarların katılımı beklenmektedir.

·         Katılımcılara öğle yemeği verilecektir. Diğer tüm harcamalar katılımcılara aittir.

Bu içerik 16 Mart 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 742 kez okundu.

DergiPark-Edirne-Program.pdf
(550.34 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

BALKAN ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ ÜYESİ TÜRK REKTÖRLER ÜSKÜP’TE TOPLANDI

Balkan Üniversiteler Birliği üyesi üniversitelerden oluşan Türk Heyeti, Balkan Üniversiteler Birliği 4. Toplantısı öncesi 29 Mart 2018 tarihinde Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Kocayusufoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü ..

BALKAN ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ TETOVA’DA

Balkan Üniversiteler Birliği 4. Toplantısı Açılış Töreni  30  Mart 2018 tarihinde  Tetova Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Açılışı Makedonya Meclis Başkanı Talat Xhaferi, Makedonya Eğitim ve Bilim Bakanı Doç. Dr. Arber Ademi, Tetova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vulnett Ameti ve Balkan Üniversiteler Birliği Genel Sekreteri Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu tarafından ger&c..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN BİLDİRİ YAĞMURU

30-31 Mart 2018 tarihleri arasında Tetova Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen Balkan Üniversiteler Birliğinin 4. Toplantısının ilk günü uluslararası konferans formatında gerçekleşti. Farklı üniversitelerden çok sayıda akademisyenin farklı konu başlıklarıyla katıldığı konferans bilgi şölenine döndü. Birliğin Kalıcı Sekretarya görevini üstlenen ve Kalıcı Yönetim Kurulu üyesi olan Trakya ..

BÜKREŞ ÜNİVERSİTESİ BUA’NIN BİR SONRAKİ DÖNEM BAŞKANI

Tetova Üniversitesi ev sahipliğinde 30-31 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 4. BUA Toplantısı’nda 2019-2020 Dönemi başkanlığı belirlendi. 2018 BUA Başkanı olan Selanik Aristotales Üniversitesi’nden sonra 2019 yılı BUA Başkanının Bükreş Üniversitesi olmasına oy birliği ile karar verildi. Oylama öncesinde gelecek dönem başkanlığı konusunda üniversiteler Bükreş Üniversitesi ile ilgili olarak Bükre..