ÇALIŞKAN ÖĞRENCİLERE ÇORBA ÜNİVERSİTEDEN

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren “Türk Kızılay Topluluğu” sınav dönemlerinde Merkez Kütüphanesi'nde ders çalışan öğrencilere yönelik Rektörlüğümüz ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın destekleri ile 22.00-24.00 saatleri arasında çorba ikramında bulunmakta.

Konuya ilişkin açıklama yapan Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi bölgemizde 7/24 hizmet veren ilk kütüphane. Öğrencilerimiz özellikle sınav dönemlerinde uzun vakitlerini kütüphanemizde geçiriyorlar. Bu vakitler içerisinde çeşitli ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Üniversite olarak öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gidermek bizim en önemli görevimiz. Öğrencilerimizin motivasyonunu artırmak amacıyla ücretsiz olarak sunulan bu hizmette sınav dönemlerinde yaklaşık 3.000 adet çorba ikramı yapılması planlanıyor. Öğrencilerimize her anlamda destek olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Bu içerik 02 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 1670 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

SULTAN II. BAYEZİD KÜLLİYESİ SAĞLIK MÜZESİ ULUSAL BASININ GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR

Üniversitemiz bünyesinde 21 yıldır ziyaretçilerini ağırlayan ve dünyanın en prestijli müzecilik ödüllerinden birinin sahibi olan Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi, 05 Mayıs 2018 tarihinde rekorlarına bir yenisini daha ekleyerek bir günde 7.500 ziyaretçiyi ağırlamıştı. Her yıl ziyaretçi sayısını istikrarlı bir şekilde artıran, şehrimize gün geçtikçe daha fazla turist kazandıran Sul..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ŞEHİT RESSAM HASAN RIZA GÜZEL SANATLAR MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ

Trakya Üniversitesi Şehit Ressam Hasan Rıza Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, 21 Mayıs 2018’de Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yılmaz Çan, İpsala Teknik Meslek Yüksekokulu Müdürü ve MEYOK Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Hayati Arda, Teknik Bilimler Meslek..

BOSNA-HERSEK İSTANBUL BAŞKONSOLOSU ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bosna-Hersek İstanbul Başkonsolosu Began Muhic, 14 Mayıs’ta, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoglu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Uzun, Trakya Üniversitesi Balkan Dilleri ve Edebiyatları Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlker Alp, Öğretim Üyesi Seda Taş ve Öğretim Görevlisi Enes Turbic yer aldı. İki ülke arasındaki özellikle ekonomi ve eğitim alanlarında atılan adımlar v..

KEŞAN MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA MEZUNİYET TÖRENİ

Trakya Üniversitesi Keşan Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Akademik Yılı mezuniyet töreni, 11 Mayıs 2018’de, Keşan Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirildi. Törene Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Keşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Kök, Yusuf Çapraz Uygulamalı B..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler