ALT İŞVEREN (TAŞERON) ÇALIŞANLARINA DUYURU

DUYURU

 

Hizmet alım sözleşmeleri kapsamında çalıştırılanlardan, sürekli işçi kadrolarına geçmek isteyenlerin aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte 02.01.2018-11.01.2018 tarihleri arasında hizmet alım sözleşmesinin yapıldığı birime başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

İSTENİLEN BELGELER

1)    Başvuru Formu   (Ek-1 de örneği mevcuttur)

2)    T.C. Kimlik Belgesi Fotokopisi.

3)   Beş adet vesikalık fotoğraf  (Devlet Memurları Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun)

4)   Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu  (Ek-2 form elektronik ortamda doldurularak çıktısı alınacaktır.)

5)   Sosyal Güvenlik Kurumu veya www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden alınacak SGK Tescil ve Hizmet Dökümü belgesi.

6)   Diploma fotokopisi.

7)   Beyan Formu (Ek-3 de örneği mevcuttur).

8)   Adli sicil kaydını gösterir belge (www.turkiye.gov.tr adresi Adli Sicil Kaydı Sorgulama ekranından alınabilir)

9)   Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.( www.turkiye.gov.tr adresi Askerlik Durum Belgesi Sorgulama ekranından alınabilir)

Bu içerik 04 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 2781 kez okundu.

Dosyalar

   Tüm Dosyaları İndir

Haberler» Tüm Haberler

ÜNİVERSİTEMİZ "TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI"NDAN BİRİ OLDU

Dünya ticaretinde payı her geçen gün artan hizmet ihracatı ile ilgili Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından yayımlanan “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasının sonuçlarında Üniversitemiz sektöründe 8. genel sıralamada 474. olarak büyük bir başarıya imza attı. Üniversitemiz, elde ettiği bu başarıyla İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Bü..

YENİ HASTANEMİZDE “HASTANE ENFEKSİYONLARI” KONULU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Başhekimlik Sağlık Kurulu Odası’nda 18 Ocak 2018 tarihinde Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Gündeniz Altıay ve Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Enfeksiyon Kontrol Komitesi Başkanı Doç. Dr. Zerrin Yuluğkural tarafından “Hastane Enfeksiyonları” konulu basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı...

YENİ EDUCATION FIRST (EF) ULUSLARARASI EĞİTİM KURUMLARINDAN YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULUMUZA ZİYARET

Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu’na 12 Ocak 2018 tarihinde 1965 yılında İsveç’te kurulmuş ve günümüzde pek çok ülkede faaliyet gösteren Education First Eğitim Kurumları’nın Türkiye Akademik İlişkiler Müdürü Gürkan Donat ve Edirne Bölge Sorumlusu Gül Belli tarafından ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaretleri esnasında Yabancı Diller Yüksekokulu Hazırlık Eğitimi, E..

EFOD’UN 38. YIL DÖNÜMÜ ANISINA ÜNİVERSİTEMİZDE SERGİ

Edirne Fotoğraf Sanatı Derneğinin 38’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 12 Ocak 2017 tarihinde Üniversitemiz Balkan Kongre Merkezi Fuayesinde karma fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirildi. Fotoğraf sanatının usta isimlerinin de fotoğraflarının yer aldığı sergi açılışına Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, MEB Öğret..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler