GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURUSU

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nca ilan edilen ve 23 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavında başarılı olan aşağıdaki listede yer alan adayların; Yükseköğretim Üst Kuruluşları İle Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 13. maddesi uyarınca sözlü sınavları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır..

İlgililere ilanen  duyurulur.

Sözlü Sınava alınacak personellere ilişkin liste ekte yer almaktadır.

 

SÖZLÜ SINAV TAKVİMİ

ŞEF KADROLARINA BAŞVURAN ADAYLARIN

 

SINAV TARİHİ         : 19 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA

SAATİ                        : 14.00

SINAV YERİ             : Balkan Kongre Merkezi B Blok /EDİRNE

 

 

ŞUBE MÜDÜRÜ, MEMUR VE TEKNİSYEN  KADROLARINA BAŞVURAN ADAYLARIN

SINAV TARİHİ         : 20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE

SAATİ                        : 14.00

SINAV YERİ             : Balkan Kongre Merkezi B Blok /EDİRNE

 

Bu içerik 13 Haziran 2019 tarihinde yayınlandı ve toplam 2261 kez okundu.

sözlü sinav web2.xlsx
(13.88 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

AİLE BOYU TRAKYA ÜNİVERSİTELİ

2019 yılında, ÖSYM tarafından düzenlenen üniversiteye giriş sınavlarında başarılı olarak Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü kazanan Kayra Çağ Canarslan, aynı üniversitede eğitim gören anne ve babasıyla okul arkadaşı oldu. Balkan Kongre Merkezi’ne gelerek kaydını gerçekleştiren Kayra Çağ Canarslan’ın annesi Trakya Üniversitesi Eğit..

EMEKLİ HEKİM İNAYET DİKİM KORKUT, 67 YAŞINDA ÖĞRENCİ OLARAK TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDE

42 yıl sonra 2019 yılında, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimliği mesleğinden emekli olan İnayet Dikim Korkut, aynı yıl girdiği üniversite sınavını kazanarak Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı’na yerleşti. Trakya Üniversitesi’nde 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı öğrenci kayıtları devam ederken, ÖSYM tarafından düzenlenen üniversiteye giriş sın..

NİMRİ KULLUKLARI SANAT PROJESİ’NE “TRAKYA KULLUK” İSİMLİ KULLUK İLE TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN DESTEK

Ayvalık Karagöz Sanat Evi yöneticisi, sanat danışmanı Kenan Öztürk, yüzyıllardan beri Nimri köyü geleneğinde var olan, dağlarda insanların yön bulmalarına yarayan, işaret işlevi gören, “kulluk” olarak isimlendirilen ve taşların üst üste konmasıyla yapılan anıtları bir tasarım olarak günümüz estetiğiyle yeniden hayata geçiriyor. Nimri’ye sanatsal kimlik kazandıracak bu kültü..

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDE 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KAYITLARI BAŞLADI

Trakya Üniversitesinde, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı öğrenci kayıtları başladı. 19 Ağustos tarihinde, Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde başlayan kayıtların ilk gününe, Trakya Üniversiteli olmanın heyecanını yaşayan öğrenciler ve aileleri yoğun bir ilgi gösterirken, Balkan Kongre Merkezi'ne evraklarıyla gelen öğrenciler, yetkililerin yardımıyla kayıtlarını yaptırdı. Yeni eğitim ve öğretim yı..