ÜNİVERSİTEMİZ VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt arasında 09 Ekim 2017 tarihinde Rektörlük Binası’nda Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanan Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okulunda  eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmek için iş birliği ve koordinasyon sağlanması amacıyla protokol imzalandı.
Bu protokol ile ortaöğretim kademelerindeki öğrencilere milli, manevi ahlaki, insani ve kültürel değerlerin kazandırılması, Trakya Üniversitesinde görevli akademisyenler ile Milli Eğitim Bakanlığında görevli öğretmenler arasında karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunulması, öğretmenlerin mesleki ve akademik gelişmesine katkı sağlanması ve Trakya üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin öğretmenlik uygulamasına katkı verilmesi amaçlanıyor. 
Protokol Üniversitemiz adına Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Lokman Kızılyar tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi. 

Bu içerik 10 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 68 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ ANAFİLAKSİ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından “Anafilaksi” konulu panel, 18 Ekim 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe, Panelist Çocuk İmmünoloji ve Alerjisi bölümünden öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Pınar Gökmırza Özdemir’in yanı sıra Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nden akademisyenler ve öğrenc..

YENİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN KARİYER GEZİSİ

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Avrupa Birliği destekli Trakya Kariyer projesi kapsamında Üniversitemiz Kariyer Merkezi ve bölümümüz işbirliği ile Öğretim Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Cem Taşkın ve 16 öğrencimiz 17 Kasım 2017 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsünde yer alan ITÜ Arı Teknokent’te  yer alan Veripark A.Ş.’ye teknik gezi düzenledi. Veripark A.Ş..

HASTANE PERSONELİMİZE EĞİTİM VERİLDİ

Üniversitemiz Kanser Kayıt Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde Merkez Başkanı Prof. Dr. Vuslat Yürüt Çaloğlu’nun katılımı ve Öğretim Görevlisi Saadet Elmas’ın anlatımı ile Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi bayan personeline Kanser Tedavisi Gören Kadınlardaki Sosyal ve Psikolojik Problemlerle Baş Etme konulu eğitim verildi.

KEŞAN YUSUF ÇAPRAZ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ORYANTASYON PROGRAMI

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yeni kayıt olan 1. sınıf öğrencilerine 20 Eylül 2017 tarihinde Yüksekokul Konferans Salonu’nda Oryantasyon Programı gerçekleştirildi.   Birinci sınıf öğrencilerinin yanı sıra Yüksekokul öğretim elemanları ve basın mensuplarının katıldığı toplantının açılış konuşmasını Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf &..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

21
Eki
ALMANCA ÖĞRETMENLERİ GÜNÜ

Düzenleyen Birim: Yabancı Diller YüksekokuluYer: Balkan Kongre MerkeziTarih: 21 Ekim 2017Son Kayıt Tarihi: 10 Ekim 2017Duyuru metni için tıklayınız.