STRATEJİK PLAN 2018 – 2022 TOPLANTISI

Üniversitemiz Stratejik Plan Toplantısı 27 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirildi. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mümin Şahin, Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Dekanlar, Müdürler, akademisyenlerimiz ve idari personelimiz katıldı.

Üniversitemizim gelecek dönemlere ilişkin stratejik planlarını paylaşıldığı toplantıda Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Üniversitemizi bulunduğumuz bu dönemde ileri taşımak için akademik ve idari personelimiz ile sürekli çalışıyoruz. Bunu yaparken de Üniversitemizin Ankara’da temsiliyetini en iyi şekilde sağladık. Yeni dönemde öğrenci odaklı olarak çalışıyor olacağız. Üniversitemiz Biyoloji bölümünün almış olduğu akreditasyon gurur verici dedi. Diğer bölümlerde de bu yönde çalışmalar bekliyoruz. Rektörümüz gelecek dönemlere ilişkin olarak ise “Üniversitemizi girişimcilik endeksinde hızlı bir şekilde ilk 50’nin içerisine alarak 2023 yılında ise ilk 10’a girmesini planlıyoruz. Bu bağlamda dünyada da ilk 1000’in arasına girmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda Üniversitemizde projelere ağırlık verilmesi gerekiyor. Hocalarımdan istediğim projelere ağırlık vermeleri” dedi.

Toplantıda konuşan Doç. Dr. Mahmut Güler “3. Stratejik Plan toplantısına hepiniz hoş geldiniz. Stratejik planımızı oluştururken Üniversitemiz ile işbirliği yapan tüm aktörlerden görüş almak istiyoruz. Üniversiteler arası derecelendirme konusunda akademik performans oldukça önemli” dedi. 

Bu içerik 27 Ekim 2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 880 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

2017-2018 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz 2017 – 2018 Akademik Yılı Açılış Töreni 14 Kasım 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Açılışa Vali Vekili Mustafa Karslıoğlu, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük, , Rektör Yardımcılarımız Prof..

YENİ SRİ LANKA DEMOKRATİK SOSYALİST CUMHURİYETİ VE ÇEKYA ANKARA BÜYÜKELÇİLERİ'NDEN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohiden Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile birlikte 17 Kasım 2017 tarihinde Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen “Sri Lanka- Türkiye İlişkileri” adlı konferansa katıldı. Konferansın tamamlanmasının ardından Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara B&..

YENİ SRİ LANKA VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ

“Sri Lanka ve Türkiye İlişkileri” adlı konferans Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsmail Hakkı İnan Konferans Salonu’nda 17 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Konferansa Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohıdeen Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, akademisyen ve öğrenciler katıldı.   S..

MİNİK MAKER’LAR İŞ BAŞINDA

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Minik Maker’ler İş Başında” projesi kapsamında, Edirne Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık Edirneli çocuklarla biraraya geldi..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

23
Kas
1. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ

Kongre Erken Kayıt Tarihi  5 Kasım 2017 ve öncesiKongre Geç Kayıt Tarihi    5 Kasım 2017 sonrasıBildiri/Poster Son Gönderme Tarihi  5 Kasım 2017Bildiri/Poster Değerlendirme Sonuçları   10 Kasım 2017