SÖZLEŞMELİ PERSONEL YEDEK ADAYLARIN BAŞVURULARINA İLİŞKİN DUYURU

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere 05 Haziran 2017 tarihli Sabah Gazetesinde ve Devlet Personel Başkanlığı ile Kurumumuz internet sitesinde ilan edilen Üniversitemize sözleşmeli personel alımına ilişkin ilana başvuran adayların, her bir unvan için ilan şartları da dikkate alınarak ayrı ayrı KPSS puan sıralaması yapılmış, asıl ve yedek adaylarının listesi hazırlanarak Üniversitemiz internet sitesinde 22 Haziran 2017 tarihinde duyurulmuştur.

Ancak; süresi içerisinde atamaya esas belgelerini teslim etmeye gelmeyen Hemşire (Lisans) 20 aday, Hemşire (Yoğun Bakım) 1 aday, Hemşire (Yenidoğan Yoğun bakım) 1 aday, Sağlık Teknikeri (Anestezi) 2 aday, Sağlık Teknikeri (İlk ve Acil Yardım (Paramedik)) 2 aday ve Hemşire (Ortaöğretim) 4 adayın yerine aynı pozisyon için tespit edilen ve 22 Haziran 2017 tarihinde ilan edilen yedek adaylardan  1 nci yedek adaydan başlamak üzere sırasıyla yedek adayın davet edilerek gerekli işlemlerin yapılmasına karar verilmiş olup liste aşağıya çıkarılmıştır.

 Yedek adayların başvurularına ve atamalarına ilişkin işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir.
İlgililere ilanen duyurulur.
 
İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU
4/B sözleşmeli personel pozisyonlarına yedek olarak atanmaya hak kazanan adayların 20/07/2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
Gerekli Evraklar
1)Diploma (Çıkış Belgesi) aslı veya noter onaylı sureti
2) 4 adet fotoğraf (Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun)
3)Adli Sicil ve Arşiv Kayıt belgesi (e-devlet çıktısı geçerlidir)
4)Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
5) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (http://pdb.trakya.edu.tr) formlar alanında yer almaktadır. Bilgisayar ortamında doldurularak personel@trakya.edu.tr adresine elektronik ortamda gönderilecektir.)
Bu içerik 12 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1883 kez okundu.

Dosyalar

   Tüm Dosyaları İndir

Haberler» Tüm Haberler

TETOVA ÜNİVERSİTESİNDEN ZİYARET

Makedonya Tetova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vullnet Ameti ve Dış İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arber Çeliku ile birlikte 19 Eylül 2017 tarihinde Üniversitemizi ziyaret etti. Ziyarette Dış İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cem Uzun, Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz ve Dış İlişkiler Danışmanı Prof. Dr. Hilmi İbar da katıldı. Bir sonraki toplantısı..

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ORYANTASYON PROGRAMI

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesine 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında yeni kayıt olan 1. sınıf öğrencilerine yönelik oryantasyon dersi gerçekleştirildi. 18 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilen programa Dekanımız Prof.Dr. Ali Kemal Özdemir, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Özgür Er ve Yrd. Doç. Dr. Meltem Tekbaş Atay ile Fakültemiz Öğretim Üyeleri katıldı.Fakültemize yerleşen öğrencil..

REKTÖRÜMÜZ FEN VE MÜHENDİSLİK LİSANS PROGRAMLARI ZORUNLU İŞYERİ UYGULAMA EĞİTİMİ PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI’NA KATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, 20 Eylül 2017 tarihinde “Sanayinin Gelişmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”un 19. maddesinde yer alan yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde fen ve mühendislik bilimlerinde okuyan öğrencilerinin eğitimlerini uygulamalı şekilde tamamlamaları ile ilgili konuları görüşmek &uum..

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTE ORYANTASYON PROGRAMI

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine bu yıl yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz için düzenlenen oryantasyon programı kapsamında Dekan Prof. Dr. Ayhan Gençler, akademik ve idari personel ile 1.sınıf öğrencilerinin katılımı ile 20 Eylül 2017 tarihinde Prof. Dr. Fehmi Yıldız Konferans Salonu’nda tanışma ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Dekan Prof. Dr. Ayhan Gençler’in öğrencilere he..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

25
Eyl
YENİ İPSALA MESLEK YÜKSEKOKULU ORYANTASYON PROGRAMI

İpsala Meslek Yüksekokuluns yeni başlayan öğrenciler için oryantasyon ve tanışma toplantısı 27/09/2017 Çarşamba Günü saat 13:30'da İpsala Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda yapılacaktır. Program: 27/09/2017 Çarşamba1- Trakya Üniversitesi Tanıtım Sunumu Gösterimi2- İpsala Meslek Yüksekokulu Tanıtım Sunumu Gösterimi3- İpsala Meslek Yüksekokulu Akademik ve İdari Personel Tanıtımı4- Y..

27
Eyl
ORYANTASYON

Düzenleyen Birim: Uzunköprü Uygulamalı Bilimler YüksekokuluTarih: 27 Eylül 2017Saat: 10.30