SÖZLEŞMELİ PERSONEL YEDEK ADAYLARIN BAŞVURULARINA İLİŞKİN DUYURU

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere 05 Haziran 2017 tarihli Sabah Gazetesinde ve Devlet Personel Başkanlığı ile Kurumumuz internet sitesinde ilan edilen Üniversitemize sözleşmeli personel alımına ilişkin ilana başvuran adayların, her bir unvan için ilan şartları da dikkate alınarak ayrı ayrı KPSS puan sıralaması yapılmış, asıl ve yedek adaylarının listesi hazırlanarak Üniversitemiz internet sitesinde 22 Haziran 2017 tarihinde duyurulmuştur.

Ancak; süresi içerisinde atamaya esas belgelerini teslim etmeye gelmeyen Hemşire (Lisans) 20 aday, Hemşire (Yoğun Bakım) 1 aday, Hemşire (Yenidoğan Yoğun bakım) 1 aday, Sağlık Teknikeri (Anestezi) 2 aday, Sağlık Teknikeri (İlk ve Acil Yardım (Paramedik)) 2 aday ve Hemşire (Ortaöğretim) 4 adayın yerine aynı pozisyon için tespit edilen ve 22 Haziran 2017 tarihinde ilan edilen yedek adaylardan  1 nci yedek adaydan başlamak üzere sırasıyla yedek adayın davet edilerek gerekli işlemlerin yapılmasına karar verilmiş olup liste aşağıya çıkarılmıştır.

 Yedek adayların başvurularına ve atamalarına ilişkin işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir.
İlgililere ilanen duyurulur.
 
İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU
4/B sözleşmeli personel pozisyonlarına yedek olarak atanmaya hak kazanan adayların 20/07/2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
Gerekli Evraklar
1)Diploma (Çıkış Belgesi) aslı veya noter onaylı sureti
2) 4 adet fotoğraf (Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun)
3)Adli Sicil ve Arşiv Kayıt belgesi (e-devlet çıktısı geçerlidir)
4)Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
5) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (http://pdb.trakya.edu.tr) formlar alanında yer almaktadır. Bilgisayar ortamında doldurularak personel@trakya.edu.tr adresine elektronik ortamda gönderilecektir.)
Bu içerik 12 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1234 kez okundu.

Dosyalar

   Tüm Dosyaları İndir

Haberler» Tüm Haberler

20. YÜZYILIN SON SOYKIRIMI: SREBRENİTSA KONFERANSI VE 100 KARİKATÜRLE SREBRENİTSA SOYKIRIMI SERGİSİ

Üniversitemiz Balkan Araştırma Enstitüsü tarafından Srebrenitsa Soykırımının 22. Yılı anısına düzenlenen 20. Yüzyılın Son Soykırımı: Srebrenitsa Konferansı ve 100 Karikatürle Srebrenitsa Soykırımı Sergisi 13 Temmuz 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezinde düzenlendi. Sergi açılışına ve konferansa Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büy&uum..

ENDONEZYA CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU HERRY SUDRADJAT’DAN ZİYARET

Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Herry Sudradjat ve beraberindeki heyet 19 Temmuz 2017 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyarette etti. Bilimsel ve kültürel konuların ele alındığı görüşmede Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Endonezya 260 milyon nüfusu, dünyanın en büyük 16. ekonomisine sahip dost ve kardeş bir Ülke. Bizi birbirimize bağlayan tarihi bağla..

15 TEMMUZ DESTANI: 15 TEMMUZ’DA NE OLDU? ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz ve Kredi Yurtlar Kurumu Edirne İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “15 Temmuz Destanı: 15 Temmuz’da Ne Oldu?” adlı Anma Programı 18 Temmuz 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Rıdvan Canım’ın konuşmacı olduğu programa Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Kredi ve Yurtlar Kurumu Edirne İl M&u..