SÖZLEŞMELİ PERSONEL YEDEK ADAYLARIN BAŞVURULARINA İLİŞKİN DUYURU

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere 05 Haziran 2017 tarihli Sabah Gazetesinde ve Devlet Personel Başkanlığı ile Kurumumuz internet sitesinde ilan edilen Üniversitemize sözleşmeli personel alımına ilişkin ilana başvuran adayların, her bir unvan için ilan şartları da dikkate alınarak ayrı ayrı KPSS puan sıralaması yapılmış, asıl ve yedek adaylarının listesi hazırlanarak Üniversitemiz internet sitesinde 22 Haziran 2017 tarihinde duyurulmuştur.

Ancak; süresi içerisinde atamaya esas belgelerini teslim etmeye gelmeyen Hemşire (Lisans) 20 aday, Hemşire (Yoğun Bakım) 1 aday, Hemşire (Yenidoğan Yoğun bakım) 1 aday, Sağlık Teknikeri (Anestezi) 2 aday, Sağlık Teknikeri (İlk ve Acil Yardım (Paramedik)) 2 aday ve Hemşire (Ortaöğretim) 4 adayın yerine aynı pozisyon için tespit edilen ve 22 Haziran 2017 tarihinde ilan edilen yedek adaylardan  1 nci yedek adaydan başlamak üzere sırasıyla yedek adayın davet edilerek gerekli işlemlerin yapılmasına karar verilmiş olup liste aşağıya çıkarılmıştır.

 Yedek adayların başvurularına ve atamalarına ilişkin işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir.
İlgililere ilanen duyurulur.
 
İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU
4/B sözleşmeli personel pozisyonlarına yedek olarak atanmaya hak kazanan adayların 20/07/2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
Gerekli Evraklar
1)Diploma (Çıkış Belgesi) aslı veya noter onaylı sureti
2) 4 adet fotoğraf (Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun)
3)Adli Sicil ve Arşiv Kayıt belgesi (e-devlet çıktısı geçerlidir)
4)Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
5) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (http://pdb.trakya.edu.tr) formlar alanında yer almaktadır. Bilgisayar ortamında doldurularak personel@trakya.edu.tr adresine elektronik ortamda gönderilecektir.)
Bu içerik 12 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2124 kez okundu.

Dosyalar

   Tüm Dosyaları İndir

Haberler» Tüm Haberler

YENİ SRİ LANKA DEMOKRATİK SOSYALİST CUMHURİYETİ VE ÇEKYA ANKARA BÜYÜKELÇİLERİ'NDEN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohiden Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile birlikte 17 Kasım 2017 tarihinde Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen “Sri Lanka- Türkiye İlişkileri” adlı konferansa katıldı. Konferansın tamamlanmasının ardından Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara B&..

YENİ SRİ LANKA VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ

“Sri Lanka ve Türkiye İlişkileri” adlı konferans Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsmail Hakkı İnan Konferans Salonu’nda 17 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Konferansa Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohıdeen Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, akademisyen ve öğrenciler katıldı.   S..

MİNİK MAKER’LAR İŞ BAŞINDA

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Minik Maker’ler İş Başında” projesi kapsamında, Edirne Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık Edirneli çocuklarla biraraya geldi..

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ GİRİŞ SINAVI (YÖS) ÇALIŞTAYI SAMSUN'DA GERÇEKLEŞTİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Uluslararası İlişkiler Birimi ev sahipliğinde YÖK ve ÖSYM ortaklığı ile 13 Kasım 2017 tarihinde Samsun’da düzenlenen "Uluslararası Öğrenci Giriş Sınavı (YÖS) Çalıştayı’nda” Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinden gelen temsilciler ile birlikte sınav sistemi ve sistemin neden olduğu sorunlara ilişkin çözüm önerileri tartışıldı. Otuz farklı &u..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

23
Kas
1. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ

Kongre Erken Kayıt Tarihi  5 Kasım 2017 ve öncesiKongre Geç Kayıt Tarihi    5 Kasım 2017 sonrasıBildiri/Poster Son Gönderme Tarihi  5 Kasım 2017Bildiri/Poster Değerlendirme Sonuçları   10 Kasım 2017