“ÖĞRENCİMİZİ DESTEKLİYORUZ”

Değerli öğretim elemanları ve idari personelimiz,

40.000’e yaklaşan nüfusumuzla Edirne ilinin ve bölgenin koskoca bir ailesi olarak ailemizin gözbebeği sevgili öğrencilerimizi bu güne kadar bir an olsun yalnız bırakmamaya azami derecede özen gösterdik. Onlara her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için çeşitli kampanya ve projeler düzenledik. Bu projelerden biri de “Öğrencimizi Destekliyoruz” projesiydi. 

2013 yılı Ocak ayında hayata geçen bu projede siz değerli öğretim elemanlarımızın ve idari personelimizin desteğini her zaman hissettik. Bu eğitim-öğretim yılında da sizlerden projeye  desteklerinizi bekliyoruz.

Sevgili Trakya Üniversitesi mensupları, yapacağınız küçük bir yardım büyük işler başarılabilir. Öğrencimizin ihtiyacı olan bir kitap sizin yardımınızla alınabilir. Yarınımızı emanet ettiğimiz değerli gençlere, vermiş olduğunuz eğitimle sağladığınız yüksek katkının yanı sıra maddi bir katkı da sunabilirsiniz . 

Değerli öğretim elemanları ve idari personelimiz, projeye destek vermek için bağlı bulunduğunuz birime başvurarak 12 ay boyunca kendi belirlediğiniz bir miktarın zor durumda olan öğrencilerimize ayrılması için istekte bulunabilirsiniz.

Başvuru dilekçesi için lütfen tıklayınız.

                                                  Trakya Üniversitesi Rektörlüğü

Bu içerik 07 Ocak 2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2957 kez okundu.

ogrencimizi-destekliyoruz--1 (4).doc
(41 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

2017-2018 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz 2017 – 2018 Akademik Yılı Açılış Töreni 14 Kasım 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Açılışa Vali Vekili Mustafa Karslıoğlu, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük, , Rektör Yardımcılarımız Prof..

YENİ SRİ LANKA DEMOKRATİK SOSYALİST CUMHURİYETİ VE ÇEKYA ANKARA BÜYÜKELÇİLERİ'NDEN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohiden Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile birlikte 17 Kasım 2017 tarihinde Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen “Sri Lanka- Türkiye İlişkileri” adlı konferansa katıldı. Konferansın tamamlanmasının ardından Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara B&..

YENİ SRİ LANKA VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ KONFERANSI GERÇEKLEŞTİ

“Sri Lanka ve Türkiye İlişkileri” adlı konferans Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsmail Hakkı İnan Konferans Salonu’nda 17 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. Konferansa Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pakeer Mohıdeen Amza, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, akademisyen ve öğrenciler katıldı.   S..

MİNİK MAKER’LAR İŞ BAŞINDA

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Minik Maker’ler İş Başında” projesi kapsamında, Edirne Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık Edirneli çocuklarla biraraya geldi..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

23
Kas
1. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ

Kongre Erken Kayıt Tarihi  5 Kasım 2017 ve öncesiKongre Geç Kayıt Tarihi    5 Kasım 2017 sonrasıBildiri/Poster Son Gönderme Tarihi  5 Kasım 2017Bildiri/Poster Değerlendirme Sonuçları   10 Kasım 2017