“ÖĞRENCİMİZİ DESTEKLİYORUZ”

Değerli öğretim elemanları ve idari personelimiz,

40.000’e yaklaşan nüfusumuzla Edirne ilinin ve bölgenin koskoca bir ailesi olarak ailemizin gözbebeği sevgili öğrencilerimizi bu güne kadar bir an olsun yalnız bırakmamaya azami derecede özen gösterdik. Onlara her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için çeşitli kampanya ve projeler düzenledik. Bu projelerden biri de “Öğrencimizi Destekliyoruz” projesiydi. 

2013 yılı Ocak ayında hayata geçen bu projede siz değerli öğretim elemanlarımızın ve idari personelimizin desteğini her zaman hissettik. Bu eğitim-öğretim yılında da sizlerden projeye  desteklerinizi bekliyoruz.

Sevgili Trakya Üniversitesi mensupları, yapacağınız küçük bir yardım büyük işler başarılabilir. Öğrencimizin ihtiyacı olan bir kitap sizin yardımınızla alınabilir. Yarınımızı emanet ettiğimiz değerli gençlere, vermiş olduğunuz eğitimle sağladığınız yüksek katkının yanı sıra maddi bir katkı da sunabilirsiniz . 

Değerli öğretim elemanları ve idari personelimiz, projeye destek vermek için bağlı bulunduğunuz birime başvurarak 12 ay boyunca kendi belirlediğiniz bir miktarın zor durumda olan öğrencilerimize ayrılması için istekte bulunabilirsiniz.

Başvuru dilekçesi için lütfen tıklayınız.

                                                  Trakya Üniversitesi Rektörlüğü

Bu içerik 07 Ocak 2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2933 kez okundu.

ogrencimizi-destekliyoruz--1 (4).doc
(41 KB)

   Dosyayı İndir

Haberler» Tüm Haberler

REKTÖRÜMÜZ İLK EĞİTİM GÜNLERİNDE ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Üniversitemizde 2017-2018 Eğitim Öğretim Dönemi 18 Eylül 2017 tarihinde başladı. Üniversite yaşamlarının ilk gününde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu öğrencileri yalnız bırakmayarak onlarla bir araya geldi. İlahiyat ve Mimarlık Fakültelerinde düzenlenen uyum programına katılan Rektörümüz öğrencilerle tanıştı. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, öğrencilere “Bugün yeni ..

BURSA MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU'NDAN ZİYARET

Eski Sağlık ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu 15 Eylül 2017 tarihinde üniversitemizi ziyaret etti. Ziyarette Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cem Uzun, Prof. Dr. Mümin Şahin, Genel Sekreter Yardımcı Vekilleri Ahmet Sezgin, Öğr. Gör. Hakan Akıncı bulundu.

SAĞLIK MÜZESİ’NDE MEHTER COŞKUSU

Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan; bilim, sağlık ve tıp merkezini bir arada bünyesinde bulundurması açısından eşsiz bir örnek olan Üniversitemiz Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi yaşayan müze konseptine uygun olarak sosyal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. 15 Eylül 2017 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Ahmet H..

REKTÖRÜMÜZ ÜNİVERSİTE HASTANELERİ SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI KATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Ankara’da 12 Eylül 2017 tarihinde YÖK Tıp Sağlık Konseyi çalışmalarına katıldı. Ardından Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç, YÖK üyeleri ve hastanesi bulunan 45 Üniversite rektörü ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından gerçekleştirilen Üni..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

21
Eyl
ARDA MESLEK YÜKSEKOKULU ORYANTASYON PROGRAMI

Düzenleyen Birim: Arda Meslek Yüksekokulu Tarih: 21.09.2017  Perşembe Saat: 10.30-13.30  Yeni kayıt yapan 1.Sınıf öğrencilerimize yönelik -Üniversitemizin ve Yüksekokulumuzun Tanıtımı -Öğrencilerle Tanışma Toplantısı -22.09.2017 Cuma günü, 10.00’da düzenlenecek Şehir Gezisinde - Karaağaç Yerleşkesi - Sultan II. Beyazıt Külliyesi - Şükrüpaşa Anıtı - Balkan Yerleşkesi