BALKAN SPOR OYUNLARI SONA ERDİ

Üniversitemiz tarafından düzenlenen Balkan Üniversiteler Birliği Üniversitelerinin katılımı ile gerçekleşen Balkan Spor Oyunları kapanış ve ödül töreni 10 Mayıs 2016 tarihinde 75. Yıl Spor Salonunda gerçekleştirildi.  

Balkan Müzik ve Gösteri Sanatları Topluluğu’nun gerçekleştirdiği halk oyunları gösterisi ardından Rektörümüz Prof. Dr. Yener Yörük, Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Zaim, Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İlhan Toksöz, Ovidius Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mirela Damian, Aristotales Üniversitesi’nden Prof. Dr. George Doganis, Tetova Devlet Üniversitesi’nden Prof. Dr. Fadil Mamuti, Tiran Spor Üniversitesi’nden Erlin Samimi, Tetova Devlet Üniversitesi’nden Prof. Dr. Fadil Nika, İstanbul Üniversitesi’nden Asiye Taşdelen, Genel Sekreter Erengül Özdemir ile Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Yence tarafından  yüzme, basketbol, masa tenisi ve karate branşlarında yer alan sporcu ve takımlara ödülleri verildi. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

Müsabakalar sonunda madalya ve kupa alan sporcuların sıralaması aşağıda yer almaktadır.

YÜZME

1. Aristotle University of Thessaloniki

2. Ovidius Univeristy of Constanta 

3. Trakya University

 

KARATE 

1. Trakya University

2. Tetova State University

3. Aristotle University of Thessaloniki

3. İstanbul University

 

MASA TENİSİ

1. Ovidius Univeristy of Constanta 

2. University of Shuman

3. Aristotle University of Thessaloniki

3. İstanbul University

 

BASKETBOL

1. Sports University of Tirana

2. Aristotle University of Thessaloniki

3. Tetova State University

3. Trakya University

Bu içerik 10 Mayıs 2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1212 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

REKTÖRÜMÜZ İLK EĞİTİM GÜNLERİNDE ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Üniversitemizde 2017-2018 Eğitim Öğretim Dönemi 18 Eylül 2017 tarihinde başladı. Üniversite yaşamlarının ilk gününde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu öğrencileri yalnız bırakmayarak onlarla bir araya geldi. İlahiyat ve Mimarlık Fakültelerinde düzenlenen uyum programına katılan Rektörümüz öğrencilerle tanıştı. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, öğrencilere “Bugün yeni ..

BURSA MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU'NDAN ZİYARET

Eski Sağlık ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu 15 Eylül 2017 tarihinde üniversitemizi ziyaret etti. Ziyarette Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cem Uzun, Prof. Dr. Mümin Şahin, Genel Sekreter Yardımcı Vekilleri Ahmet Sezgin, Öğr. Gör. Hakan Akıncı bulundu.

SAĞLIK MÜZESİ’NDE MEHTER COŞKUSU

Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan; bilim, sağlık ve tıp merkezini bir arada bünyesinde bulundurması açısından eşsiz bir örnek olan Üniversitemiz Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi yaşayan müze konseptine uygun olarak sosyal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. 15 Eylül 2017 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Ahmet H..

REKTÖRÜMÜZ ÜNİVERSİTE HASTANELERİ SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI KATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Ankara’da 12 Eylül 2017 tarihinde YÖK Tıp Sağlık Konseyi çalışmalarına katıldı. Ardından Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç, YÖK üyeleri ve hastanesi bulunan 45 Üniversite rektörü ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından gerçekleştirilen Üni..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

21
Eyl
ARDA MESLEK YÜKSEKOKULU ORYANTASYON PROGRAMI

Düzenleyen Birim: Arda Meslek Yüksekokulu Tarih: 21.09.2017  Perşembe Saat: 10.30-13.30  Yeni kayıt yapan 1.Sınıf öğrencilerimize yönelik -Üniversitemizin ve Yüksekokulumuzun Tanıtımı -Öğrencilerle Tanışma Toplantısı -22.09.2017 Cuma günü, 10.00’da düzenlenecek Şehir Gezisinde - Karaağaç Yerleşkesi - Sultan II. Beyazıt Külliyesi - Şükrüpaşa Anıtı - Balkan Yerleşkesi