AŞURELER REKTÖRÜMÜZ VE BAŞPEHLİVAN’DAN

Trakya Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Buluşması 10 Ekim 2017 tarihinde Bolca Ana Yemekhanesi önünde gerçekleştirildi. Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Genel Sekreter Yardımcıları Uzm. Ahmet Sezgin ile Öğr. Gör. Hakan Akıncı, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.  

Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun öğrencilere aşure dağıtımıyla başlayan programda Gastronomi Topluluğu Başkanı Hatice Yurttaş konuşmasında geçen yıl da aşure dağıtımı yaptıklarını belirterek Gastronomi Topluluğu’nun Uluslararası Gastronomi Festivali’nde madalya kazandığını sözlerine ekledi.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu konuşmasında aşure dağıtımında ve topluluk buluşmalarında güzel bir ortam olduğunu ifade ederek bütün öğrencilerin kulüp faaliyetlerinde bulunmaları gerektiğini belirtti. Rektör “Topluluklara 3000’den fazla öğrencimiz üye. Öğrenci topluluklarımız geçen sene 300’den fazla etkinlik yaptılar. Bu sene hem üye sayımız artacak hem yeni kulüplerimiz olacak hem de etkinliklerimiz artacak. Gençler her şeyi yapabilecek güçteler.” dedi. Erhan Tabakoğlu yönetim olarak etkinliklerin her zaman takipçileri ve destekçileri olduğunu sözlerine ekledi.

Toplulukların hazırladığı stantları gezen Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu öğrencilerin çalışmalarına ilgi göstererek öğrencilerle sohbet etti. 

Üniversitemiz öğrencileri olan bu sene düzenlenen 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı İsmail Balaban ve kardeşi Turan Balaban da etkinliğe katıldı.

Bu içerik 11 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 303 kez okundu.

Resimler

   Tüm Resimleri İndir

Diğer Haberler» Tüm Haberler

YENİ ANAFİLAKSİ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından “Anafilaksi” konulu panel, 18 Ekim 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe, Panelist Çocuk İmmünoloji ve Alerjisi bölümünden öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Pınar Gökmırza Özdemir’in yanı sıra Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nden akademisyenler ve öğrenc..

YENİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN KARİYER GEZİSİ

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Avrupa Birliği destekli Trakya Kariyer projesi kapsamında Üniversitemiz Kariyer Merkezi ve bölümümüz işbirliği ile Öğretim Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Cem Taşkın ve 16 öğrencimiz 17 Kasım 2017 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsünde yer alan ITÜ Arı Teknokent’te  yer alan Veripark A.Ş.’ye teknik gezi düzenledi. Veripark A.Ş..

HASTANE PERSONELİMİZE EĞİTİM VERİLDİ

Üniversitemiz Kanser Kayıt Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde Merkez Başkanı Prof. Dr. Vuslat Yürüt Çaloğlu’nun katılımı ve Öğretim Görevlisi Saadet Elmas’ın anlatımı ile Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi bayan personeline Kanser Tedavisi Gören Kadınlardaki Sosyal ve Psikolojik Problemlerle Baş Etme konulu eğitim verildi.

KEŞAN YUSUF ÇAPRAZ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ORYANTASYON PROGRAMI

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yeni kayıt olan 1. sınıf öğrencilerine 20 Eylül 2017 tarihinde Yüksekokul Konferans Salonu’nda Oryantasyon Programı gerçekleştirildi.   Birinci sınıf öğrencilerinin yanı sıra Yüksekokul öğretim elemanları ve basın mensuplarının katıldığı toplantının açılış konuşmasını Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf &..

Etkinlikler» Tüm Etkinlikler

21
Eki
ALMANCA ÖĞRETMENLERİ GÜNÜ

Düzenleyen Birim: Yabancı Diller YüksekokuluYer: Balkan Kongre MerkeziTarih: 21 Ekim 2017Son Kayıt Tarihi: 10 Ekim 2017Duyuru metni için tıklayınız.